архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів, СТАТТІ

«Пташиний» декор інтер’єрів дитячої кімнати для дівчаток і хлопчиків

четвер, 11 Серпень 2011, Переглядів: 3,716

«Пташиний» декор інтер'єрів дитячої кімнати для дівчаток і хлопчиків   (9)

Ще одна прекрасна тема для декору дитячої кімнати – птиці. Існує багато способів «пташиного» декору. Пропонуємо познайомитися з деякими з них.

Для створення затишної, але динамічной і веселой атмосфери можна використовувати декоративні шпалери із зображенням птахів, вінілові наклейки або просто створювати сюжети на стінах фарбами і пензлем.

Можна звернутися й до більш нейтральних рішень, які з часом буде легко демонтувати або просто поміняти, задаючи кімнаті будь-яку іншу тематику без кардинальних втручань в інтер’єр. До таких елементів декору відносяться фрагменти меблів, картинки і фотозображення, постільна білизна, завіски, подушки, іграшки або елементи освітлення.

У кожному разі, птиці – це універсальна, яскрава і позитивна тема для оформлення кімнати дівчинки і хлопчика. Різницю можна підкреслити лише вибором загальної колірної гами.

Якщо в будинку або квартирі переважає класика і дитяча кімната, на ваш погляд, не повинна бути винятком, то можна створити елегантну і стриману інтерпретацію «пташиною» кімнати в традиційному англійському стилі. Такий інтер’єр підійде малюкові і не втратить своєї актуальності і в підлітково-юнацький період майбутнього джентльмена, не вимагаючи зміни декорацій.

Дерева, хмари, шпаківні – всі ці фонові елементи можуть бути плоскими або об’ємними, кольоровими і монохромними, декоративними або навіть функціональними – з поличками, гачками та іншими системами зберігання. Тим більше, що це відмінний привід разом з вашою дитиною зануритися в захоплюючу творчість “hand made”.Подібні публікації:

  1. Спортивна тематика в інтер’єрі дитячої кімнати
  2. Кілька ідей і порад для дизайну інтер’єру кімнати юної леді
  3. Світильники для дитячої кімнати
  4. Облаштування, інтер’єр. Оформлення дитячої кімнати.

Залиште свої враження!z