архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Крапельки роси. Фотографії-листівки від Nino Matasa з серії Small World

середа, 14 Вересень 2011, Переглядів: 1,241

Крапельки роси. Фотографії-листівки від Nino Matasa з серії Small World (5)

Пафосні статуси дівчаток-старшокласниць в соціальних мережах часто цитують слова Маркеса про те, що можливо, в цьому світі ти всього лише людина, але для когось ти – весь світ. А американська фотохудожниця Nino Matasa бачить цілий світ в крихітній бусинці роси на траві або квітці, крапельці дощу на склі або травинці. І цей світ настільки красивий, привабливий і зачаровуючий, що хочеться не просто насолоджуватися цим видовищем, але і поділитися ним з іншими людьми. Що Nino Matasa і робить з допомогою своїх фотографій із серії Small World.

Дівчині знадобилося багато років, щоб зрозуміти, що фотографія – не просто захоплення, а покликання. Вона спершу вивчала медицину, потім юриспруденцію, але в підсумку зрозуміла, що жодна з перерахованих спеціальностей не дарує їй того задоволення і натхнення, як фотозйомка. Емоції, миті, приємні моменти і спогади, – все це таїть у собі фотокартка, і від майстерності фотографа залежить те, якою вона буде.

Фотоапарат – кисть, а все, що ми бачимо навколо, – це полотно. Саме так дивиться на світ Nino Matasa. І малює своїм “пензлем” неймовірні сюжети, головними персонажами яких є, в нашому випадку, крапельки води, будь то роса, дощ, або ж домашній душ. І ці блискучі, немов дорогоцінні камені, намистинки, прикрашають травинки й листочки, пелюстки і ворсинки так, як діамантове намисто прикрашає шию прекрасної дами. У них відбивається весь світ, і завдання фотографа – передати те, що він бачить крізь об’єктив, тим, хто дивиться на цей світ неозброєним оком.

Макрофотографії Nino Matasa настільки барвисті, що можуть бути листівками. Втім, вони не втратять своєї краси і будучи величезними плакатами, що прикрашають стіни квартири, офісу, галереї.Подібні публікації:

  1. Гігантська карта світу, створена з мікросхем. Інсталяція World Map за авторством Susan Stockwell
  2. Дивовижні фотографії Анни Аден (Anna Aden): образи не зафіксовані, а створені
  3. Готичні міста Угорщини. Фотографії Жольта Жигмонда (Zsolt Zsigmond)
  4. Летять перелітні капелюхи: креативні фотографії та колажі Саролти Бан

Залиште свої враження!z