архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд архітектури

Приватний будинок в Київській області (House near Kiev) від Івана Юнакова.

середа, 14 Вересень 2011, Переглядів: 2,723

Приватний будинок в Київській області (House near Kiev) від Івана Юнакова. (24)

Цей будинок для великої і молодої сім’ї побудований в стилі 30-х років у Київській області, на вузькій ділянці поруч з уже побудованими сусідніми будинками. Основна мета проекту полягала у створенні світлого і відкритого будинку.

На складність ділянки впливав вихід до Дніпра, витримуючи всі нормативні відстані будинок розмістився практично біля самого заїзду на територію. Будинок у плані має діагональну композицію. Будинок запроектований у відповідності до принципів пасивного дизайну, він оптимально орієнтований по сторонах світу і використовує всі переваги цієї орієнтації, а також відповідає багатьом стандартам екологічності, включаючи невелике споживання електроенергії, використання локальних матеріалів, озеленені експлуатовані покрівлі, твердопаливні котли, автономний екологічний септик, прекрасні тепло-технічні характеристики і, природно, енергозберігаюче освітлення.

У будинку 5 спалень (3 дитячі, гостьова і хазяйська), 4 ванних кімнати, кабінет, кінотеатр, кухня, їдальня, камінний зал, 4 тераси і гараж на 4 автомобілі. Весь інтер’єр виконаний у стриманості теплій гамі, практично всі матеріали натуральні, всі меблі робилася на замовлення в Україні. У сім’ї клієнта троє дітей до 7 років, і щоб не було розбіжностей серед дітей, де чия кімната і якого кольору вона буде, було прийнято рішення робити дитячі в одних матеріалах і одній гамі. А індивідуальність своїх спалень діти будуть робити самі, вибираючи свій улюблений колір LED підсвічування застельовий підрізування і, звичайно ж, великою кількістю м’яких іграшок. Особливо органічно і добре вийшли тераси на даху, на яких можна відпочивати без побоювання бути поміченим сусідами. Всі тераси мають різне озеленення, кожна з 4 терас цвіте за своїм сценарієм свого часу року.

Технічні характеристики

У будинку 2 газових котла по 50 КВт (на час міжсезоння) і один резервний твердопаливний. Завдяки прекрасній теплотехнічної характеристиці огрождающіх конструкцій будинку, навіть при -22 взимку в приміщенні температура +19 при використанні одного з трьох котлів і при об’ємі будинку 2400 м3 – це 20 Вт/м3 (при нормі 35 Вт/м3). Споживання електрики будинку при піковому навантаженні, включаючи підсвічування ландшафту, становить 15-17 КВт.

Назва: Приватний будинок в Київській області (House near Kiev)
Розташування: Київ, Україна
Архітектура: Юнаков Іван, Архітектурна майстерня Ynakov
Проектування: 2009
Будівництво: 2009-2011
Площа ділянки: 3000 м2
Загальна площа: 600 м2
Житлова площа: 450 м2
Фото: Юнаков ІванПодібні публікації:

  1. Заміський будинок за $ 100,000 в Київській області
  2. Стильний будинок у Прихованої Долині (Hidden Vally House) у США від Marmol Radziner.
  3. Музичний будинок матерком (Casa Materka) в Мексиці від T3arc Taller de Arte y Arquitectura.
  4. Пляжний відпочинок на стародавніх руїнах – приватний будинок на Карибських островах

Залиште свої враження!z