архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Сучасний будинок в Марокко у традиційному стилі

четвер, 15 Вересень 2011, Переглядів: 2,268

Сучасний будинок в Марокко у традиційному стилі (9)

Більшість з нас, думаючи про Марокко, представляють бідність, руїни, піщані пляжі і верблюдів. І велика кількість хатин в традиційному стилі. І насправді, картина багато в чому саме така. Але є в Морокко місце і сучасним адаптациям, як, наприклад, даний будинок.

Розташована на пляжі Sidi Kaouk, ця резиденція призначена для проживання великої родини. Зовні будинок виглядає дуже просто і навіть компактно, нічим не примітний. Чітка геометрія, прямі лінії, маленькі вікна. Тут немає всіма улюбленої відкритості для максимального єднання з навколишньою природою. І все через палюче сонце і спеку, від якої необхідно було захистити приміщення, створити тінь і прохолоду.

Інтер’єр же будинку приємно дивує. Продовжуючи загальний настрій проекту, всередині стіни такі ж білі. І меблі досить прості, як і будинок в цілому. Використання деревини нагадує нам популярний прийом для створення атмосфери заміського будинку. Але є тут своя особливість, сучасний відтінок накладено на все, що трапляється під руку. Меблі і предмети мистецтва представлені місцевими творцями, однак підібрані зі смаком. Здається, що це західна резиденція з натяком на африканську культуру, а не навпаки.

джерело: http://hqroom.ru/Подібні публікації:

  1. У місячному світлі. Сучасний будинок від Джованні Д’Амбросіо (Giovanni D’Ambrosio)
  2. Сучасний дерев’яний будинок Наррабін (Narrabeen House) в Австралії від Choi Ropiha Fighera.
  3. Іржавий будинок: резиденція Монтесіто (Montecito Residence) у США від Olson Kundig Architects.
  4. Сучасний будинок House Gunderson від WRB Architects

Залиште свої враження!z