архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

Креативні плями і творчі каракулі в живописі Агнесс Сесіль (Agness Cecile)

п`ятниця, 16 Вересень 2011, Переглядів: 1,571

Креативні плями і творчі каракулі в живописі Агнесс Сесіль (Agness Cecile) (6)

Пастернак хотів “дістати чорнила і плакати”, згадуючи про лютий, хоча зазвичай такий настрій супроводжує творчих меланхоліків саме зараз, восени. Мокнучі під дощем вулиці, засмучені під важкими краплями листя, що стікає з вій туш на щоках … Таке по-осінньому дощове, похмура і дуже сумна творчість захоплює італійську художницю Агнесс Сесіль (Agness Cecile). Навіть кольорові картини цієї художниці наскрізь просякнуті осінньо-дощовим настроєм.

Рідкісний талант здатний зробити привабливими плями, нанесені на полотно, але Агнесс Сесіль це під силу. Хаотичні абстрактні мазки і фарбопідтьоки, якими на перший скороминущий погляд здаються полотна Агнеси, при найближчому розгляді раптово “виявляються” одухотвореними портретами незнайомок і незнайомців. Іноді сумними, часом грубими і злими, але частіше мрійливо дивляться кудись крізь тебе. В осінь …

Талановитій художниці всього 20 років, але її картини вже можуть претендувати на те, щоб називатися зрілими роботами відбувся майстра. У них є стиль, є родзинка, яких часом так не вистачає більш досвідченим художникам. Агнеса живе і працює в столиці Італії, Римі. Там вона отримала художню освіту, брала участь у виставках, представляла свої фантастичні роботи в арт-галереях.

Крім живопису, дівчина захоплюється фотоманіпуляціями, мультимедійної графікою. Віддає перевагу акварельним фарбам, акрилу і графіту.Подібні публікації:

  1. Стрази і фарби. Яскравий та блискучий живопис від Нати Ібрагімової (Nata Ibragimov)
  2. Лякаючі картини французької художниці Ciou. Страшно-миле мистецтво
  3. Винний гіперреалізм у живописі Еріка Крістенсена (Eric Christensen)
  4. Картини з ароматом чаю. Портрети з незвичайних фарб від Карне Гріффітса (Carne Griffiths)

Залиште свої враження!z