архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Дизайн інтер’єру приватного будинку K + JC від студії Space Architecture

п`ятниця, 16 Вересень 2011, Переглядів: 1,904

Дизайн інтер’єру приватного будинку K + JC від студії Space Architecture (1)

Здавалося , що будинку “k+jc” судилося стати таким, яким він є сьогодні. Власники, молода пара з двома доньками, шукали просторі місця, повні природного світла, з садом і відкритими просторами.

Pedregal був ідеальним місцем. Цей житловий район планувався в середині 40-их розробником Луїсом Барраганом, який став точкою відліку для модерну в Латинській Америці.
З самого початку клієнти шукали будинок, який би відповідав оригінальному стилю Pedregal і стан якого вимагав би повної реставрації. Не просте завдання, враховуючи, що багато таких оригінальних перлин п’ятдесятих років були знесені, щоб поступитися місцем невеликим закритим громадам. І після кількох місяців вони знайшли втілення оригінальної яскравості і легкого духу Pedregal.

Будинок сформований з двох пересічних частин. Перша спирається на великий вулканічний камінь, близько двадцяти метрів у довжину. У вигляді прямокутної призми, тут знаходиться кімната відпочинку, їдальня, домашній кінотеатр, кухня і кімната для навчання, яка належить дружині клієнта, письменниці і книголюбу. Друга, на половину рівня нижча частина, містить дві спальні та ігрові кімнати. Велика зовнішня тераса була розроблена у верхній частині будинку.

Дизайнерські концепції були прості: зробити найкращий розподіл оригінального будинку, надати йому сучасний стиль і зробити його екологічно чистим. Не менш важливо створити простір, в якому мистецтво було б у центрі уваги, висвітлення використаного якісного дизайну, створення приємної атмосфери і надання специфікації відповідно до якості і стилю іншої частини будинку.
В цілому, дизайн був створений навколо дуже яскравих відкритих просторів, з видом на сад . У першій частині будинку, сітка з нержавіючої сталі була використана для розділення вітальні і їдальні від іншої частини дому. Ці дві області були оздоблені класичними творами архітекторів епохи Ле Корбюзье і Міса ван дер Рое. Стіл в центрі огорнутий сталевою нержавіючою сіткою породжує естетичний контраст із якісним німецьким деревом.

Ці простори були прикрашені творами мистецтва та деякими об’єктами, придбаними як в Мексиці так і в інших країнах.

Навчальна кімната наповнена книжками різних кольорів, форм і розмірів, є книжкові шафи, які закривають стіни і шкіряний помаранчевий письмовий стіл, зроблений спеціально для простору; двір забезпечує природне освітлення і надходження свіжого повітря, що сприяє навчанню.
Друга частина дому містить спальні, має велику доріжку, яка з одного боку забезпечує доступ до приміщень, а з іншого використовується як велике оглядове вікно на сад. Стіна, яка оточує кімнати покрита шкірою ручної роботи, дає відчуття тепла, на відміну від листів мармурової італійської арабески на підлозі. Оздоблював цю доріжку мексиканський скульптор Хав’єр Марін.
У головній спальні, другої зовнішньої тераси створено кімнатне розширення, розділенням дверної рами, яка практично зникає при відкритті цього простору. Частина спальні була розроблена в якості простору для читання і гардеробу; виникає відчуття того, що це в бутік-готель.

Що стосується палітри матеріалів, їх мали намір використовувати якомога менше, але з великою творчістю. Всі підлоги в будинку – це поєднання мармуру і обробленого дерева.
У домашньому кінотеатрі плаває білий кристал і бокова стінка покрита замшею, що показує відмінну якість цієї житлової площі.

Ця вілла в Італії має надійну систему утримання дощової води , яка після очищення використовується для ванн і зрошення. Проект був розроблений з низьким вмістом летких органічних матеріалів. Є також сонячні водонагрівачі та управління освітленням Lutron , які є енергозберігаючими, а також мають функцію перепрограмування налаштувань.

Будинок k+jc представляє стиль життя, який зв’язаний з мистецтвом, дизайном, іграми. Ми можемо знайти твір мистецтва в кожному просторі, в тому числі у ванних кімнатах та кухні. Освітлення сімейної житлової площі продумане стратегічно, для забезпечення якості і комфорту. Ігри та веселощі, представлені за допомогою форм, кольорів та прПодібні публікації:

  1. Стильний дизайн приватного будинку Alnwick Road від студії Park + Associates
  2. Стильний дизайн інтер’єру квартири Barra Funda від студії Kwartet
  3. Дизайн приватного будинку Casa Almare від студії Elías Rizo
  4. Оригінальний дизайн приватного будинку WA від студії MAPA

Залиште свої враження!z