архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Froschkonig – будинок над водою від німецьких архітекторів

понеділок, 19 Вересень 2011, Переглядів: 1,639

Froschkonig - будинок над водою від німецьких архітекторів (1)

Німецька компанія Baumraum, що спеціалізується на проектуванні дерев’яних будинків, побудованих на землі або над землею, надала зображення Froschkonig («Королівська жаба») – ще одного дивного будови, опори якої встановлені в невеликому відкритому басейні.

Froschkonig – світле і комфортне місце для заміського відпочинку, встановлене на чотирьох залізних опорах. Своє забавне назва конструкція отримала через розташованого під нею штучного озера з водоростями, лататтям і системою підводного підсвічування, яка, з настанням сутінок, наповнює чарами цей і без того райський куточок.

Дерев’яна конструкція на опорах має двосхилий дах, округлі стіни і кілька просторих вікон, що впускають всередину велику кількість природного світла, небо і зелень навколо будинку. Вдень тут можна спостерігати за хмарами, а в нічний час милуватися зірками і вивчати сузір’я. У будиночку достатньо місця для просторого ліжка, зберігання книг і теплих ковдр.

Піднесений над землею відкритий майданчик надає додаткове місце для відпочинку в теплу пору року і в романтичне міжсезоння.

Цей диво-будинок був побудований для дітей і їх друзів, що приходять в гості. У цій нетривіальній, світлій і відкритій назустріч природі обстановці цілком достатньо місця для ігор, читання і відпочинку. Проте жоден дорослий не відмовиться від такої будови на території біля свого будинку, чи не так?

З творчістю компанії Baumraum, офіс якої розташований в Бремені (Німеччина), можна познайомитися, відвідавши її офіційний сайт: http://www.baumraum.de/Подібні публікації:

  1. Red Hill Residence – чорний геометрічний будинок від австралійських архітекторів
  2. Casey Key Guest House – унікальний будинок-човен від американських архітекторів
  3. Shore Vista Boat Dock – унікальний будинок з водоспадом від американських архітекторів
  4. vB4 – чарівний лісовий «будиночок» від голландських архітекторів

Залиште свої враження!z