архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Celio Apartment – ідеальна квартира від Carola Vannini

вівторок, 20 Вересень 2011, Переглядів: 2,568

Celio Apartment - ідеальна квартира від Carola Vannini (16)

Ця квартира розташована в будинку в самому центрі Риму, недалеко від Колізею. Основними завданнями перебудови були реорганізація простору і повний редизайн.

Нові простори вийшли добре зонованими, відкритими і світлими, в них переважають чисті лінії, які добре інтегруються з розробленою архітекторами меблями.

В цілому дизайн вийшов цілком мінімалістичним, однотонні, світлі тони конструктивів посилюються колірними акцентами, різними для кожного приміщення.

Італійський архітектор Carola Vannini працювала над проектом Celio Apartment. Головним побажанням клієнта було створення просторих і світлих кімнат у сучасному стилі. Для цього в квартирі була проведена грандіозне перепланування і додано кілька вікон. Відправною точкою «подорожі» по апартаментам є кухня. Що стоїть особняком у вигляді окремого блоку, вона піднята над основним рівнем кімнати в квартирі. Скляні двері одночасно і відокремлюють її від вітальні, і пов’язують кімнати.

Вітальня і їдальня оформлені за всіма законами мінімалізму. І лише яскраві акценти оживляють приміщення, не роблять його нудним, а навпаки, заманюють. Ключовим елементом дизайну є освітлення, проведене знизу і зверху і представлене різними кольорами. Також в очі кидаються чорні двері та віконні рами – вони створюють ефект картин, «обрамляючи» красиву природу за вікном. Приватна зона представлена трьома спальнями, трьома ванними кімнатами і кабінетом.

Висока якість матеріалів, дизайнерські меблі, поєднання спокійних відтінків з яскравими акцентами, сучасні технології та всі необхідні зручності – все це робить апартаменти зразковими. Можна сміливо стверджувати, що власники даної резиденції – щасливчики, адже вона просто ідеальна!

Назва: Апартаменти Celio (Celio Apartment)
Розташування: Рим, Італія
Архітектура: Carola Vannini
Загальна площа: 240 м2
Бюджет: € 250.000
Фото: Stefano Pedretti
Джерело: HomedsgnПодібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру квартири Marco Polo від Carola Vannini
  2. Інтригуючі інтер’єри футуристичної квартири Sci-Fi Apartment від іспанських архітекторів
  3. Apartment S – сучасний дизайн квартири в сірих тонах в Лісабоні
  4. Строгий модернізм і яскраві фарби на 61 поверсі хмарочоса

Залиште свої враження!z