архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд комп. графіки

Альтернативні обкладинки для знаменитих книг. Результати конкурсу Polish Book Cover Contest

четвер, 22 Вересень 2011, Переглядів: 1,792

Альтернативні обкладинки для знаменитих книг. Результати конкурсу Polish Book Cover Contest (4)

Не то останнім часом, не то взагалі, але здається, що малювати альтернативні, мінімалістські та інші стилізовані обкладинки для книг, а також принти до фільмів чи мультфільмів стає не тільки цікаво, а й модно. Так, нещодавно в Польщі завершився конкурс Polish Book Cover Contest , проведений студією 50 Watts. Судді, якими стали засновники студії, а також видатні дизайнери-поліграфісти та мистецтвознавці, вибирали найкращу альтернативну обкладинку для знаменитих книг, в числі яких “Макбет” Шекспіра, “Хоббіт або туди і назад” Р. Р. Толкіна, “Аліса в країні чудес “Керролла та інші.

Учасниками заходу стали ілюстратори не тільки з Польщі: свої версії обкладинок для знаменитих книг надсилали на конкурс і автори з Індії і Великобританії, Німеччини та Франції, США та Австралії … Причому надсилали не тільки мальовані обкладинки. Деякі автори настільки незвично і креативно підійшли до виконання завдання для конкурсу, що вишивали свої роботи на машинці і хрестиком.

Втім, стараннями дизайнерів альтернативними обкладинками обзавелися не тільки знамениті книги класиків сучасної літератури. “Дісталося” і місцевим авторам, чиї твори, ймовірно, тримали в руках небагато книголюбів, але ті, кому все ж довелося, висловили свою вдячність їх авторам у такій своєрідній творчій манері.

На конкурс прийшло більше 250 варіантів альтернативних обкладинок для книг, але перше місце дісталося Ілюстраторові з Великобританії, Бену Джонсу (Ben Jones), за його роботу до твору “1984″ Джорджа Оруелла.Подібні публікації:

  1. Світ чудес і чарівництва: ілюстрації до книг від Наталії Мороз
  2. Алфавіт, зроблений з книг. Проект Соні Ламер (Sonia Lamera)
  3. Дивовижні пейзажі з книг і чоловічків Кайла Киркпатріка (Kyle Kirkpatrick)
  4. Скульптури з книг “Біографії”

Залиште свої враження!z