архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Нова архітектура та дизайн штаб-квартири компанії Adidas від дизайнерів з KINZO

п`ятниця, 23 Вересень 2011, Переглядів: 1,492

Нова архітектура та дизайн штаб-квартири компанії Adidas від дизайнерів з KINZO (20)

Дизайнери з німецької архітектурної студії KINZO завершили роботу над оформленням нової штаб-квартири бренду Adidas, розташованої в Німеччині. 1700 співробітників всесвітньо відомої компанії переїхали в нове концептуальне робоче середовище, обладнане за останнім словом техніки.

Студія KINZO спеціалізується на оформленні ультра-сучасних офісних просторів і розробці прогресивних офісних меблів. Просторі, наповнені світлом інтер’єри нової штаб-квартири Adidas надають максимум можливостей для плідної командної роботи і відповідають корпоративному стилю однієї з провідних компаній-виробників товарів для спорту та активного відпочинку.

Офісні меблі та система перегородок покликані стати ефективним полігоном для щоденної роботи співробітників компанії. Разом з тим, майже всі предмети обстановки концептуальні і є знаковими для бренду об’єктами.

Стилізовані меблі були виготовлені за індивідуальними проектами у співпраці з німецькою компанією Planmobel, що також спеціалізується на виробництві офісних меблів. Всі меблеві системи в штаб-квартирі мають поверхню з екологічно чистим порошковим покриттям і відрізняються високою якістю і сучасною технологією складання.

Дизайн конструктивів ергономічний і передбачає всі необхідні умови для інтеграції ультра-сучасного обладнання та використання новітніх гаджетів.

Всі приміщення нової будівлі витримані в монохромній кольоровій гамі, на тлі якої виділяються експонати – зразки продукції, виробленої компанією Adidas і елементи обстановки, що підтримують яскраву кольорову гаму, що задається життєствердними відтінками одягу та взуття для занять спортом.

З творчістю дизайнерів з компанії KINZO можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт з компанії, офіс якої розташований у Берліні: http://www.kinzo-berlin.de/Подібні публікації:

  1. Штаб-квартира Adidas від дизайнерів KINZO
  2. Креативний дизайн інтер’єру північноамериканської штаб-квартири компанії Skype
  3. Дизайн інтер’єру штаб-квартири Park + Associates
  4. Тривимірні стінові панелі в новій штаб-квартирі компанії Modular Arts

Залиште свої враження!z