архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Сірий + оранжевий – атмосфера гармонії і новий тренд. Ідеї для дизайну інтер’єрів

вівторок, 27 Вересень 2011, Переглядів: 2,579

Сірий + оранжевий - атмосфера гармонії і новий тренд. Ідеї для дизайну інтер'єрів (9)

Навіть горище може стати кандидатом в ідеальний будинок мрії, – вважають автори цього свіжого та яскравого інтер’єру, який став прикладом того, як в невибагливих вихідних умовах можна організувати затишне, емоційно-життєвий простір і зробити свято невід’ємною частиною повсякденності.

На думку авторів цього інтер’єру, для досягнення всього вище перерахованого, зовсім не потрібні великі матеріальні вкладення, ультра-креативні рішення та ексклюзивні матеріали обробки і декору. Все геніальне просто. В даному випадку, простим рішенням, кардинально перетворивши квартиру, стали яскраво оранжеві елементи обстановки, у поєднанні з картинами і фотороботами, сюжети яких стали джерелами асоціацій, що працюють на гармонізацію простору і відносини його мешканців.

Ми вже не раз писали про те, що яскраві насичені фрагменти у світлому монохромному контексті, на рівні відчуттів розсовують стіни і піднімають стелі, а сірий колір є ідеальним збірним фоном для сміливих колірних «коктейлів».

Відомо також, що якщо в будинку не вистачає любові, енергії молодості і динаміки відносин, необхідно додати в інтер’єр трохи помаранчевих і червоних «мазків». Ці яскраві деталі кольору сонця і вогню повернуть пристрасть і еротизм у відносини, наповнять простір енергією творчості та освіжать обстановку житла.

58 квадратних метрів площі цієї недавно відремонтованої квартири розділені на два рівні. На першому поверсі помістилася територія вітальні, кухня, їдальня і ванна кімната. Другий поверх займають спальні. Два рівня лофт-простору пов’язані між собою стильними гвинтовими сходами.

Елегантно і свіжо, креативно і демократично, пристрасно, але не зухвало, яскраво, але не нав’язливо, затишно, але не консервативно – чи це не характеристики ідеального будинку мрії?Подібні публікації:

  1. Кабінет Desk Combo і спальня Murphy Bed, заховані в неглибокій шафі. Ідеї для дизайну інтер’єрів
  2. Простір, вільний від функцій. Ідеї для дизайну інтер’єрів від японських архітекторів
  3. Європейський «рецепт» роботи з кольором. Ідеї для дизайну інтер’єрів
  4. Будинок мрії: Barcelona House від Gaudi

Залиште свої враження!z