архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Vila Castela Residence – консольний будинок на схилі пагорба в Іспанії

вівторок, 4 Жовтень 2011, Переглядів: 1,987

Vila Castela Residence - консольний будинок на схилі пагорба в Іспанії (9)

Vila Castela Residence – унікальний консольне будинок, побудований за проектом фахівців їх іспанської архітектурної студії Anastasia Architects на крутому схилі зеленого пагорба в місті Нова Ліма (Бразилія).

Нахил пагорба в місці розташування будинок склав 30 градусів. За словами архітекторів, консольна концепція була вибрана не тільки з естетичних міркувань, але, перш за все, з метою зменшити втручання тіла будівлі в природний ландшафт. Крім того, залишивши консольну частину будинку на тій же висоті, що й основну, архітектори забезпечили мешканцям вілли прекрасний панорамний вид на зелений ліс і горизонт.

Ще однією важливою перевагою проекту є збереження конфіденційності приватного життя власників будинку. Завдяки тому, що всі основні вікна і скляні стіни орієнтовані на схід, у бік устремління консолі, мешканці вілли зможуть спостерігати мальовничі пейзажі та схід сонця, залишаючись недоступними для поглядів сусідів і перехожих.

Житлова площа будинку складає 650 квадратних метрів, розподілених на трьох поверхах. У приміщенні підвалу розташовані сауна, джакузі і винний льох. На рівні першого поверху помістилися вітальня, кухня і відкрита тераса з інтегрованим в неї просторим басейном. Третій поверх був традиційно відданий під спальні з терасним балконами.

Бетонний корпус будівлі зберіг свою природну структуру, але був покритий теракотової фарбою. Це рішення обумовлене гармонійної інтеграцією в ландшафт і ефективністю догляду за зовнішнім виглядом фасадів – внаслідок видобутку залізної руди, в даному регіоні на землі і поверхнях спостерігається осад червонуватого пилу.

Так як клімат у цій місцевості дуже м’який (з середньою температурою близько 28° С влітку і 16° С взимку), формування штучного клімату в приміщеннях вілли не є необхідністю. Ця особливість, в комплексі з розташованими на даху сонячними батареями, забезпечує віллі мінімальне енергоспоживання.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.anastasiaarquitetos.com.br/novosite/Подібні публікації:

  1. Будинок на схилі пагорба від студії Miquel Angel Lacomba
  2. Будинок на схилі пагорба в Сіетлі
  3. Red Hill Residence – чорний геометрічний будинок від австралійських архітекторів
  4. Лісовий будинок на схилі, резиденція на Орлиній горі (Eagle Ridge Residence) у США від Gary Gladwish Architecture .

Залиште свої враження!z