архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Дивовижні фотографії Анни Аден (Anna Aden): образи не зафіксовані, а створені

вівторок, 11 Жовтень 2011, Переглядів: 2,369

Дивовижні фотографії Анни Аден (Anna Aden): образи не зафіксовані, а створені (5)

Пейзаж, море, портрет … Будь-яка фотографія здатна точно скопіювати один з цих шматочків дійсності. А ось те, що являють нам дивовижні фотографії Анни Аден (Anna Aden) , не можна назвати реальним. Люди подібні до ангелів, а природа і зовсім якась не справжня. Хоча при цьому фотограф використовує ті ж засоби, що і всі інші.

Двадцятип’ятилітня Анна Аден живе і працює в Швеції. Красу і дух цієї північної країни фотохудожниця увібрала з молоком матері і зберегла донині. Тому кожен її малюнок пройнятий гострим чуттям навколишньої природи. Однак незвичайність її роботам надає не тільки це.

Дивовижні фотографії Анни Аден не просто передають красу північної природи, а зображують якийсь світ, що існує лише на фотографії, а не в дійсності. Тому Анну не можна назвати просто фотографом-пейзажистом або портретистом, хоча вона захоплюється цими жанрами. Ганні Аден притаманне, скоріше, художнє бачення світу, коли реальність не копіюється, а відтворюється. Цим дивовижні фотографії Анни близькі до картин.

На всіх фотографіях Анни Аден ми бачимо дивовижний світ. Найчастіше світло не від сонця, а злегка притінене і цим надає знімку особливу атмосферу. Сонячне світло – рідкісний гість на фотографіях Анни, але коли воно з’являється, то привносить із собою надзвичайну теплоту і м’якість. Завдяки цьому незвичайному світлі постаті людей стають легкими, практично безтілесними істотами. До речі, зображати людей фотограф воліє не анфас, а де вони ідуть (якщо фото динамічне) або відвернуті (статичне фото).

Анна Аден – фотограф, чудово передає настрій. Ближче їй, мабуть, настрої смутку і туги. Наприклад, самотність вона втілила на фотографії моря з дівчиною, яка стоїть спиною до глядача і дивиться в горизонт, наче йде у нікуди. Також Анна Аден майстерно використовує у своїх фото контраст .Подібні публікації:

  1. Чаруюча Індонезія: дивовижні пейзажі талановитого фотографа Арнова Сетьянто
  2. Туманні фотографії, загадкові знимки сучасних фотографів
  3. Ілюстрації серії «Schemes for Fun» Анни Русакової
  4. Фотовиставка Анни Vexlarsky «Дива любові»

Залиште свої враження!z