архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва, предметний дизайн

Дизайнерські полиці Tetris – яскрава можливість творчості від італійських дизайнерів

вівторок, 11 Жовтень 2011, Переглядів: 1,782

Полиці Tetris - яскрава можливість творчості від італійських дизайнерів (13)

Яскрава колекція полиць Tetris («Тетріс») від італійської компанії-виробника DIOTTI A&F надає широкий вибір інтерпретацій на тему захоплюючої однойменної гри.

DIOTTI A & F – компанія з великим досвідом роботи на світовому меблевому ринку. Нова колекція представляє собою чергування закритих і відкритих полиць, комбінації яких не обмежені строгими формами і розмірами. Гнучкість конфігурацій і різноманіття колірних поєднань цих ультра-сучасних меблів спрямовані на можливість адаптації до будь-яких приміщень і потребам замовника.

Чисті форми, увага до пропорцій і використання багатої кольорової палітри – характеристики, які в поєднанні з високою якістю збірки і обробки поверхонь, гідні прикрасити навіть найвибагливіший інтер’єр.

Простота і вишуканість – дві найбільш очевидні особливості цього набору меблів, доступної в таких матеріалах, як темний дуб, ясен, тик, вишня, а також широкий спектр кольорів лакованих або матових покриттів.

Детальніше з цією та іншими колекціями італійської компанії DIOTTI A & F можна познайомитися, відвідавши її офіційний сайт: http://www.arredamentidiotti.it/mobili-e-arredamento.aspПодібні публікації:

  1. Креативні дитячі кімнати від італійських дизайнерів з ColombiniCasa
  2. Gazoline Petrol Station. Концептуальний дизайн АЗС від італійських дизайнерів
  3. Полиці Corniche від дизайнерів Ronan & Erwan Bouroullec спеціально для Vitra
  4. Відбулися ексклюзивні майстер класи італійських дизайнерів в Києві

Залиште свої враження!z