архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

«Мрії про політ» – іронічна дитяча серія фотографія від Яна Фон Холлебена

четвер, 13 Жовтень 2011, Переглядів: 1,564

«Мрії про політ» - іронічна дитяча серія фотографія від Яна Фон Холлебена (12)

Талановитий німецький фотограф Ян Фон Холлебен (Jan Von Holleben) як завжди у легкій, іронічній манері подає коротку дитячу серію фотографії – «Мрії про політ»

Jan Von Holleben працює в Берліні, Лондоні і на його батьківщині Південному заході Німеччини, де він створює більшість своїх фотографій.

Народився в 1977 році в Кельні і виріс в Південній німецькій сільській місцевості. Von Holleben більшу частину своєї юності провів в альтернативній довкіллю комуні. У віці 13 років він пішов по стопах батька, який теж був фотографом. Збираючи камеру й експериментуючи з усіма видами «чарівних» прийомів, постійно розвивав його фотографічні навички з друзями та родиною.

Після професійного фотографічного навчання на комерційного фотографа і вивченням всіх технічних сторін мистецтва, він рушив до Англії у віці 23 років, щоб вчитися в Суррейскому Інституті Мистецтва та Проекту в Farnham. Після його закінчення, Jan Von Holleben занурився в межі Лондонського фотографічного товариства, де він швидко організував два фотографічних колективу.

Jan Von Holleben був і картинним редактором і фотографічним директором для журналів та агентств і виграв кілька престижних нагород. Роботи Jan Von Holleben часто видаються в журналах і книгах, у нього були виставки в Лондоні, Нью-Йорку, Берліні та Парижі.Подібні публікації:

  1. Весела та іронічна серія портретів, зроблених Максимом Сосновим
  2. Серія фотографій “70 років” від фотографа Саші Голдбергера
  3. Чорно-білі фотографії Нью-Йорка від Дейва Бекермана (Dave Beckerman)
  4. Оригінальна серія фотографій «Ніч суботи» від Ін Сук Кім (In Sook Kim)

Залиште свої враження!z