архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Оригінальна серія фотографій «Ніч суботи» від Ін Сук Кім (In Sook Kim)

п`ятниця, 14 Жовтень 2011, Переглядів: 1,646

Оригінальна серія фотографій «Ніч суботи» від Ін Сук Кім (In Sook Kim) (1)

У своїй серії “Ніч суботи” (Saturday Night) Ін Сук Кім (In Sook Kim) втілює мрії самих завзятих вуайєристів. Одного разу в суботу ввечері 66 кімнат готелю безсоромно відкривають свої широкі вікна, які виставляють на загальний огляд інтимне життя їх наймачів. У кожній кімнаті скрупульозно відтворена постановка: секс, наркотики, рок-н-рол і навіть смерть, всі людські пороки втілені в них, . При цьому Ін Сук Кім не критикує, вона дивиться. Ця серія – справжній шедевр, технічний подвиг рідкісної складності, яка вимагала більше чотирьох років роботи. Представлена ​​в галереї Paris-Beijing в рамках виставки «The New Photography in Korea II», яка триватиме до 29 жовтня.

У Сполучених Штатах Америки вже багато років існує суперпопулярна телепередача Saturday Night Live (В суботу ввечері в прямому ефірі). А ось корейський фотограф Сук Кім (Sook Kim) створила дуже незвичайну серію фотографій з назвою Saturday Night , в якій показав життя одного готелю в суботу ввечері.

Проект Сук Кім Saturday Night – це не просто серія фотографій, об’єднана однією концептуальною темою. Це цілий художній роман, що складається з безлічі історій, які, з одного боку, пов’язані між собою (місцем дії), а з іншого – абсолютно немає!

У проекті Saturday Night Сук Кім показала усе, що відбувається в шістдесяти шести номерах звичного готелю звичайним суботнім вечором. І показав він це з точки зору вуайєристу, людини, підглядає за усім цим через вікна.

Що логічно, фотопроект Saturday Night складається з шістдесяти семи фотографій (шістдесят шість номерів плюс загальний вигляд готелю), на більшості з яких зображені події, які відбуваються в певний момент суботнього вечора в тій або іншій кімнаті будинку.

Приміром, в одному з номерів готелю спокійно спить подружжя пенсіонерів, в іншому – сидить у темряві наодинці сама з собою дитина, в третьому – троє чоловіків грають в покер, в четвертому – дружина стоїть над тілом убитого нею тільки що чоловіка, в п’ятому – чоловік дивиться телевізор в обнімку з надувною лялькою, у шостому – пара займається сексом в місіонерській позі, в сьомому – товстий чоловік щільно вечеряє, у восьмому – повісилася дівчина азіатської зовнішності.

Сам Сук Кім не дає жодних пояснень до цим свої роботам. Вона виступає в ролі стороннього спостерігача, який лише передає вигляді фотографії те, що побачив у вікнах готелю.Подібні публікації:

  1. Оригінальна серія фотографій «Особистий Місяць»
  2. Сяючі душі — оригінальна серія фотографій від Фабріса Віттне
  3. Оригінальна серія фотографій «Наука про кольори»
  4. Фотографії дітей, що курять: за чи проти сигарет? Оригінальна серія фотографій Фрике Янссенс (Frieke Janssens)

Залиште свої враження!z