архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

Портрети з букв, слів і речень. Графічні ілюстрації Майкла МакКейба (Michael McCabe)

вівторок, 18 Жовтень 2011, Переглядів: 1,810

Портрети з букв, слів і речень. Графічні ілюстрації Майкла МакКейба (Michael McCabe) (3)

Коли художнику є, що сказати публіці, він малює картину. коли фотографу є, що сказати, – він робить фотографії. За допомогою цих робіт митці розмовляють з публікою, прагнуть їм про щось розповісти, щось донести, чогось навчити. А графічні ілюстрації художника Майкла МакКейба (Michael McCabe) розмовляють з публікою в буквальному розумінні цього слова. Беззвучно, правда, але буквально.

Художник зображує на полотні портрети відомих музикантів, які вже давно стали легендою, і до цих пір надихають шанувальників своєю музикою. І він теж надихнувся, і в результаті створив цілу серію “буквальних” портретів улюблених багатьма виконавців. Тільки замість мазків фарби він використовував тексти з пісень тих, кого малював.

Ось так і вийшло, що художник намалював не тільки обличчя артиста, але і його душу, його внутрішній світ, якими артист протягом багатьох років ділився з тими, хто любив і любить його музику. Рядки з пісень звиваються, витягуються, сплющуються і роздуваються, щоб прийняти форму обличчя, одягу, аксесуарів. Кожен портрет складається з пісень, – і піснями він говорить з нами через час і простір.

У серії “буквальних” портретів Майкла МакКейба є зображення Емі Уайнхаус, Курта Кобейна, Джиммі Хендрікса та інших знаменитих музикантів.Подібні публікації:

  1. Всі знайомі обличчя у стилі поп-арт і не тільки: портрети Маріо Сорії
  2. Найкращі пейзажі світу від професійного пейзажиста Майкла Андерсона (Michael Anderson)
  3. Незвичні ілюстрації Майкла Марсікано
  4. Похмурі символічні фотографії Майкла Вінсента Манало (Michael Vincent Manalo)

Залиште свої враження!z