архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Loft Tower – престижний лофт-простір, доступний кожному іспанцеві від XTe a+d

вівторок, 18 Жовтень 2011, Переглядів: 1,985

Loft Tower - престижний лофт-простір, доступний кожному іспанцеві від XTe a+d (1)

Loft Tower – будівля з унікальним виразним екстер’єром, задумане як провокація чи навіть якийсь виклик, кинутий іспанському місту Ліма місцевою архітектурною студією XTe a + d . Інноваційний проект прагне зробити престижний лофт-простір доступним не тільки VIP-персонам, а й пересічному жителю Іспанії.

Активна динаміка форми, кольору, висоти, текстури і нетривіальних архітектурних елементів будівлі підтримує тонкий баланс між експресіонізмом і мінімалізмом.

Будівля висловлюється на діалог, який йому пропонує місто. Фасади будинку складаються з ряду об’ємів і виробляють ефект контрольованого хаосу – відповідь архітекторів на різноманітність, складність, безліч форм і культур, присутніх в місті.

Верхні лофт-поверхи, які в Лімі вважаються долею для обраних, автори проекту постаралися адаптувати до традиційного і доступного для багатьох способу життя. Цю благородну ідею відображають універсальні інтер’єри і організація простору будівлі.

Кожна квартира тут має двосвітловий простір, прекрасно освітлене, завдяки суцільному склінні, яке, до того ж, дозволяє повною мірою насолодитися краєвидами на місто і океан. Всі апартаменти мають власну терасу-балкон, озеленену з метою боротьби із сонячною радіацією і підтримки сприятливого мікроклімату.

На даху будівлі розташований громадський басейн із зоною відпочинку, що передбачає барбекю і простору терасу. На першому поверсі Loft Tower знаходиться магазин і місткий паркінг для автомобілів мешканців та їх гостей.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх студії, офіси якої розташовані в Іспанії, Перу та Аргентині: http://www.xtead.com/index.htmПодібні публікації:

  1. Нью-Йоркський лофт-пентхауз
  2. White Street Loft -дизайн інтер’єру трирівневих апартаментів від WORKac
  3. Дизайн лофту 24-7 (Loft 24-7) в Бразилії від Fernanda Marques Arquitetos Associados.
  4. Житловий будинок Loft вежа від XTE + D. Ліма, Перу.

Залиште свої враження!z