архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд комп. графіки

Не тренуйся на кішках: оригінальна реклама на захист прав тварин

четвер, 20 Жовтень 2011, Переглядів: 2,778

Не тренуйся на кішках: оригінальна реклама на захист прав тварин (4)

«Отакої! Схопили тварину, пошматували ножиком голову, а тепер гребують. Я, може, свого дозволу на операцію не давав … А також і мої рідні. Я позов маю право пред’явити ». Якщо б професор Преображенський влаштовував знаменитий експеримент в наші дні, захисники прав тварин точно висловили б йому своє «фе». Автори оригінальної реклами закликають не купувати натуральне хутро, а також зупинити таврування коней, кастрацію тварин без анестезії, досліди на братах наших менших.

Оригінальна реклама розповідає про основні положення законопроекту на захист прав тварин у простій та зрозумілій формі. Так що мальовані герої плакатів: коні, свині, лисиці і мавпи – викликають співчуття глядача.

Написи на плакатах говорять самі за себе: «Коли я говорив, що хочу чогось погарячіше, я не це мав на увазі», «Коли зайшла багатенька дівчина, з нього спустили шкуру»; «Він змінився, відколи потрапив до лабораторії».

Оригінальну рекламу на захист прав тварин намалювали співробітники німецького агентства «Frese & Wolff».Подібні публікації:

  1. Рахуйте овець, лам та слонів: оригінальна реклама авіакомпанії
  2. Про користь підборів: оригінальна реклама з науковим ухилом
  3. Дітки в клітці. Сумні очі тварин у фотопроекті Оскара Сьютата (Oscar Ciutat)
  4. Одна піца — дві різних начинки (1/2 + 1/2): оригінальна реклама піцерії

Залиште свої враження!z