архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

«Дюни» на ваших стінах. Об’ємні стінові панелі від канадських дизайнерів

неділя, 23 Жовтень 2011, Переглядів: 2,020

«Дюни» на ваших стінах. Об'ємні стінові панелі від канадських дизайнерів (6)

Ці красиві рельєфні панелі були винайдені під враженням від мальовничих видів природних дюн. Автори дизайну унікального об’ємного декору стін – фахівці з канадської компанії Urbanproduct.

Нетривіальний сучасний підхід канадських дизайнерів до декору стін розповідає про те, що дні нудних плоских, однотипних і передбачуваних покриттів – це вчорашній день. Тривимірний об’ємний малюнок панелей з нової лінії Dune («Дюна») являє собою крок у нову еру дизайну внутрішніх та зовнішніх поверхонь. Компанія Urbanproduct, що в Торонто (Канада) з повною відповідальністю підійшла до своєї роботи і створила надзвичайно якісний продукт

Колекція включає три варіанти матеріалів: пофарбований у різні кольори гіпс, натуральний бетон і тверді листяні північноамериканські породи дерева. Такий багатогранний діапазон відкриває найширші можливості у використанні об’ємного декору приватного та громадського простору.

Кожна партія плитки проводиться вручну. Товщина рельєфного покриття складає 2 см, завдяки чому відбувається тонка гра форми, світла і тіні. Класика, мінімалізм, хай-тек та інші сучасні еклектичні стилі стануть чудовим контекстом для талановитого включення фрагментів цієї дивовижної обробки, при погляді на яку виникають самі приємні образи та асоціації.

А поєднання в різних пропорціях плитки дерев’яної і гіпсової, гіпсовою і бетонної, а також гіпсових панелей різних відтінків виробляє вражаючий художній ефект.

З продукцією канадської компанії Urbanproduct, офіс якої розташований в Торонто, можна познайомитися, відвідавши її офіційний сайт: http://www.urbanproduct.ca/site/Dune.htmlПодібні публікації:

  1. Wood-Ice Cube panels – натуральні настінні панелі від французьких дизайнерів
  2. Тривимірні стінові панелі в новій штаб-квартирі компанії Modular Arts
  3. Оптичні ілюзії та універсальні властивості стінових панелей Capitone від британських дизайнерів
  4. Demode – дизайн кухні, яку можна персоналізувати. Ідеї ​​для дизайну інтер’єрів кухні

Залиште свої враження!z