архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Стильний будинок-метелик Harkavy (Harkavy Residence) у США від Robert M. Gurney .

понеділок, 24 Жовтень 2011, Переглядів: 1,896

Стильний будинок-метелик Harkavy (Harkavy Residence) у США від Robert M. Gurney . (12)

Цей невеликий будинок розташувався в приміському лісовому гаю, що прилягає до паркової зони Вашингтона. Вигідне розташування особняка визначається віддаленістю від дороги і наявністю лісу, на який виходять вікна будинку. Для додання атмосфери приватності і затишку вхідна група відокремлена від дороги невисокими стінами. Таким чином, вся архітектурна композиція, включаючи стіни, гараж і сам будинок, відокремлює собою ліс від дороги.

Будинок являє собою композицію з трьох обсягів, що відрізняються один від одного своїми унікальними формами дахів, які, поряд з виразним дерев’яним фасадом, візуально надають будинку грунтовність і надійність. Завдяки скошеним кутам даху, що піднімається у формі метелика, архітекторові вдалося відкрити вид у південному напрямку і створити елегантне рішення збору опадів у спеціальний колектор (надалі отриману воду використовують для поливу саду). Великі вильоти даху візуально надають будинку відчуття міцності і захищеності і служать навісом для тераси, оптично продовжуючи і гармонійно поєднуючи будинок з навколишнім ландшафтом. Другий з трьох обсягів, складових будинку, облицьований гофрованим алюмінієво-цинковим покриттям: він служить гаражем і приміщенням для господарських потреб. У третьому блоці – з плоским дахом, покритої листовим покрівельним залізом – розташовуються апартаменти зі спальнями. Головний фрагмент будинку – двоповерхова будова – включає в себе вітальню, їдальню та кухню, і два робочих кабінету на другому поверсі. Наповнений світлом простір вітальні займає два поверхи і завдяки великим вікнам дозволяє повною мірою насолодитися навколишньою природою. Одноповерхова будівля зі спальнями більш камерне, але воно теж має гарну інсоляцію.

Проект «резиденція Harkavy» відрізняє продуманий, чіткий і лаконічний інтер’єр, не позбавлений вишуканості. Підлога виконана з бразильської вишні, букову обробку можна побачити в оформленні елементів меблів та стін – вона добре поєднується з темними віконними рамами і окантовкою статі. В обробці будинку можна бачити велику кількість тика, вапняку, сталі та алюмінію, а також матові і прозорі скляні елементи – все це органічно доповнює декор і створює чудову палітру кольорів і фактур. Прості, але вишукані форми, втілені в натуральних матеріалах, дозволяють будинку природно вписуватися в навколишній ландшафт, а його мешканцям – насолоджуватися зміною сезонів, туманами над рікою Потомак і видом лісу.

Назва: Резиденція Harkavy (Harkavy Residence)
Розташування: Потомак, Меріленд, США
Архітектура: Robert M. Gurney
Площа ділянки: 40 соток
Загальна площа: 269 м.кв.
Фото: Anice Hoachlander | HD PhotoПодібні публікації:

  1. Buisson Residence – новий архітектурний проект від компанії Robert Gurney Architect
  2. Плавучий будинок Резиденція Феннелл (Fennell Residence) у США від Robert Harvey Oshatz
  3. Реконструкція будинку в США, Робертс Резиденція (Roberts Residence) у США від Division1 Architects.
  4. Лісовий будинок на схилі, резиденція на Орлиній горі (Eagle Ridge Residence) у США від Gary Gladwish Architecture .

Залиште свої враження!z