архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Як помирають телевізори. Незвичайна серія фотографій Алекса Бекера

четвер, 27 Жовтень 2011, Переглядів: 1,242

Як помирають телевізори. Незвичайна серія фотографій Алекса Бекера (2)

Старі телевізори вмирають по-різному. Хтось десятиліттями зберігає їх у себе в гаражі або коморі, хтось викидає їх на звалище, хтось продає їх лахмітникам, а хтось залишає їх на вулиці в надії, що комусь вони ще знадобляться. Ось цей процес вмирання старих телевізорів і старого телебачення якраз і показаний в серії фоторобіт Алекса Бекера (Alex Beker) з назвою Abandoned Televisions .

Телевізор – це невід’ємна частина життя будь-якого будинку. Є, звичайно, оригінали, які хваляться відсутністю «зомбоящика» у себе вдома, але таких людей – незначний відсоток від кількості тих, у кого в квартирах і будинках вечорами світяться «блакитні екрани». А тому не дивно, що у творчості художників телевізори стали універсальними метафорами нашого життя. Взяти хоча б серію робіт Алекса Бекера із серії Abandoned Televisions (Покинуті телевізори).

Погодьтеся, дуже важко викинути старий телевізор. Адже з ним пов’язана величезна кількість спогадів, іноді теплих, іноді не дуже. Але все одно, це як один з членів сім’ї, в спілкуванні з яким була проведена не одна сотня вечорів. Телевізори несуть в собі пам’ять про епоху, під час якої вони працювали. Ось про це нам і розповідає серія фотографій Abandoned Televisions.

На цих фотографіях зображені старі телевізори, незграбні, а деякі навіть чорно-білі, викинуті своїми господарями, залишені ними на узбіччях доріг в надії, що комусь вони ще знадобляться. Але сам вигляд цих «ящиків» показує, що нікому вони не потрібні і потрібні вже не будуть.

На екранах цих покинутих телевізорів показані кадри з телевізійних шоу (переважно, серіалів), які були в ефірі в ті роки, коли ці старі телевізори були новими, були потрібними своїм господарям. У всьому цьому відчувається легка ностальгія, легкий смуток, по минулим часам. Але не варто забувати і про прекрасне майбутнє, яке нас чекає, про нові моделі телевізорів і нові телесеріали, які ще вийдуть в ефір!



Подібні публікації:

  1. Самогубства астронавтів. Серія фотографій, присвячена зменшення бюджету NASA
  2. Незвичайна серія «водяних» фотографій від Сюзанни Маджуро
  3. Незвичайна серія фотографій Уіттнера Фабріса
  4. Прості і трохи загадкові фотографії Алекса Кисилевича

Залиште свої враження!



z