архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

California Roll House – ультра-сучасний модульний будинок

четвер, 27 Жовтень 2011, Переглядів: 2,170

California Roll House - ультра-сучасний модульний будинок (9)

California Roll House – проект ултра-сучасного будинку, розроблений шанувальником японської кухні – архітектором Крістофером Деніелом (Christopher Daniel) . Вигнута поверхня, в яку загорнуте житло, декорована твердим покриттям, покликане бути використаним для різних видів пасивного і активного відпочинку.

Будинок виготовлений з модульних елементів, а тому мобільний і легкий у збірці практично в будь-якому місці. Матеріали, з яких виготовлені модулі, забезпечують енергозбереження житла, в тому числі, відображають сонячне тепло. Скляні панелі з електронним управлінням реагують на зміну погодних умов і мають здатність регулювати рівень прозорості.

Зовнішня структура з вуглецевого волокна являє собою загорнуту оболонку, що підводять компактне житло над землею. Перейнявши ідею з дизайну автомобільної індустрії, для головного входу архітектори вибрали автоматичні двері з гідравлічним приводом.

Висота дверей, що відкриваються на дві частини, становить 2 метри. При відкриванні верхня частина дверей піднімається над головою, а нижня частина опускається, стаючи продовженням підлоги. У закритому стані двері, виконані з того ж матеріалу, що і вся зовнішня обробка, є частиною фасаду, роблячи вхід невидимим для поглядів.

Модульний будинок надає майбутнім жителям можливість вибору місця розташування вікон, які, у поєднанні з масштабним фасадним склінням, пропускають всередину житла більш ніж достатню кількість природного освітлення.

Зона спальні відокремлена від загального приміщення перегородкою, на роль якої обрано напівпрозорий книжковий стелаж. Таким чином, автори проекту забезпечують відносну конфіденційність приватного простору, використовуючи для цього тонкі візуальні натяки, що зберігають цілісність інтер’єру.Подібні публікації:

  1. Сучасний міський будинок Пойнт-Лома (Point Loma House) у США від Macy Architecture .
  2. Сучасний будинок на терасах в Коста ден Бланес (House in Costa d’en Blanes) в Іспанії від SCT Estudio de Arquitectura .
  3. Ультра-сучасний дизайн готелю Bella Sky Hotel в Копенгагені
  4. Сучасний приватний будинок Cobogó від архітектора Marcio Kogan

Залиште свої враження!z