архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Тигрова шкура з 500 000 сигарет. Арт-проект китайського художника Xu Bing для Tobacco Project

вівторок, 1 Листопад 2011, Переглядів: 1,037

Тигрова шкура з 500 000 сигарет. Арт-проект китайського художника Xu Bing для Tobacco Project (4)

Крапля нікотину, як відомо, вбиває коня. А 500 000 недоторканих сигарет з легкої руки китайського художника Сюй Біна (Xu Bing) перетворюються на величезну інсталяцію – тигрову шкуру , яку автор і його асистенти спорудили для арт-проекту Tobacco Project в музеї образотворчого мистецтва Вірджинії.

Відомий художник Сюй Бін вже більше десяти років поглинений живим інтересом до тютюнової промисловості, і його останнє творіння є свідченням його феноменальною відданості темі. Йому знадобилося півмільйона сигарет, щоб прикрасити величезний зал музею образотворчих мистецтв Вірджинії візерунком у вигляді біло-оранжевої смугастої шкури тигра. Так автор переосмислює роль сигарет в сучасному світі, перетворюючи тютюн в мистецтво.

Важко припустити, чи є автор інсталяції курцем, але ті, хто курить, не пробачать йому такого ставлення до сигарет. Тим більше, що інсталяція Tiger Rug є лише частиною великого арт-проекту Tobacco Project, який розглядає культуру і виробництво тютюнових виробів з точки зору цього дивного сучасного китайського художника.

Крім творчих робіт з сигарет і тютюну, Tobacco Project досліджує і такі великі теми як тютюновий маркетинг і дизайн упаковки тютюнових виробів. Виставка буде проходити в музеї Вірджинії до 4 грудня 2011 року.Подібні публікації:

  1. Геометричний живопис Саймона Бірча (Simon Birch). Картини художника, який страждає від раку
  2. Фотографії дітей, що курять: за чи проти сигарет? Оригінальна серія фотографій Фрике Янссенс (Frieke Janssens)
  3. Теплий музичний живопис сучасного художника Joo Seok Ju
  4. Незвичайна інсталяція Bâtiment (Будівля) від художника Леандро Ерліча

Залиште свої враження!z