архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд комп. графіки, огляд фото

Ретро-фотографії в пляшці: креативні фотоманіпуляціі Марка Янкуса

середа, 9 Листопад 2011, Переглядів: 1,066

Ретро-фотографії в пляшці: креативні фотоманіпуляціі Марка Янкуса (6)

Лист у пляшці – частий мотив пригодницьких романів, закупорений в порожню тару крик про допомогу і єдиний спосіб подати вісточку про себе. Випадковий адресат не знає, чи живий автор незвичайного послання, але точно впевнений, що людину треба рятувати, повертати до цивілізованого життя. Фотоманіпуляціі Марка Янкуса – теж спосіб врятувати душі. Від забуття. Для цього портрети людей (і не тільки) поміщаються в пляшки. Залишається вставити пробку щільніше – і послання товаришам нащадкам готово.

Ось уже майже тиждень у Нью-Йорку йде виставка місцевого фотографа Марка Янкуса (Marc Yankus). Автор колажів пояснює інтерес до фотоманіпуляцій своїм захопленням живописом. Йому не дає спокою можливість створити власний світ з незвичайними законами, так що простою фотографією тут ніяк не можна обмежитися.

Марк Янкус не претендує на єдино правильне тлумачення своїх пляшкових колажів. За фотоманіпуляціями немає ніякого особливого посилання, наполягає автор, так що кожен може придумувати власні версії того, що це за нові джини за склом і навіщо вони полізли в пляшку.Подібні публікації:

  1. Божевільний стріт-арт від Марка Дженкінса (Mark Jenkins)
  2. Кістки, які приходять в гості. Серія фотоманіпуляцій Vertebrata від Марка Де Куна Лопеса (Marc Da Cunha Lopes)
  3. Трохи сонця в холодній воді. Фотопейзажі Марка Бенсладіна (Marc Benslahdine)
  4. Летять перелітні капелюхи: креативні фотографії та колажі Саролти Бан

Залиште свої враження!z