архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » ВІДЕО, огляд мистецтва

Картини, намальовані фарбою і гравітацією. Експериментальний живопис Емі Шеклтон (Amy Shackleton)

четвер, 10 Листопад 2011, Переглядів: 4,030

Картини, намальовані фарбою і гравітацією. Експериментальний живопис Емі Шеклтон (Amy Shackleton) (1)

Канадська 25-річна художниця Емі Шеклтон (Amy Shackleton) – далеко не перший майстер, який не використовує в своєму живописі пензлики, цілком і повністю обходячись без них. На відміну від інших, Емі Шеклтон створювати картини допомагає гравітація .

У студії Емі Шеклтон одна стіна покрита різнокольоровими потоками фарби, і зовсім не тому, що молода художниця віддає такий незвичайний декор: ця стіна в неї робоча. Біля цієї стіни дівчина проводить по 30, а то й більше годин, працюючи над черговою картиною, які хоч і нагадують сюрреалістичні полотна і фантастичні мотиви, але все ж є цілком реальними сюжетами із сьогодення. Емі малює індустріальні пейзажі з будинками і машинами, дорогами і мостами, ліхтарями і деревами, фабриками і заводами, – загалом, все те, що можна побачити навколо.

Як вже було сказано, Емі Шеклтон не використовує ні пензлик, ні пальці в якості посередника між фарбою і полотном: вона ллє фарбу безпосередньо на полотно, повертаючи і нахиляючи його так, щоб кольорові струмочки текли в потрібному для неї напрямі. Втім, іноді дівчина користується струнами, щоб змінити напрям фарби і не дати їй зіпсувати задумане. Саме тому яскраві і соковиті пейзажі Емі Шеклтон виглядають настільки оригінальними, несхожими на інші картини цього жанру, – їх ні з чим не сплутати, та й повторити неможливо.

Завдяки самобутньої авторській техніці та творчому підходу до і без того творчої професії, молода художниця неодноразово ставала учасницею телепередач на місцевому та зарубіжному телебаченні, а також бажаною гостею в галереях і центрах сучасного мистецтва. Побачити ж, як створюються дивовижні картини Емі Шеклтон (Amy Shackleton), Намальовані за допомогою гравітації, можна на наступному відеоролику:Подібні публікації:

  1. Стрази і фарби. Яскравий та блискучий живопис від Нати Ібрагімової (Nata Ibragimov)
  2. Картини з елементами інсталяції. Східний живопис від Кім Ен Су (Kim Yong Soo)
  3. Геометричний живопис Саймона Бірча (Simon Birch). Картини художника, який страждає від раку
  4. Каляки-маляки по-японськи. Картини Сагак Кейта (Sagaki Keita), намальовані малюнками

Залиште свої враження!z