архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Дизайн інтер’єру квартири M2 House – портал між минулим і майбутнім

четвер, 10 Листопад 2011, Переглядів: 1,622

Дизайн інтер’єру квартири M2 House - портал між минулим і майбутнім (10)

Італійська архітектурна студія Studio Associato Bettinelli об’єднала квартиру і розташований над нею горище в єдиний житловий простір M2 House . Візуальної домінантою інтер’єру основного приміщення стала концептуальні монолітні сходи.

Розташована в Бергамо (Ломбардія, Італія) старовинна квартира стала місцем зустрічі сучасного мінімалізму і раритетних предметів старовини. Масивна дерев’яні сходи, що з’єднує два рівні квартири, була задумана як вертикальної «алеї».

Темний суцільний обсяг, що розрізає простір двох поверхів, формує свій власний третій вимір – портал між вітальнею і другим рівнем, між минулим і майбутнім.

Естетику сходів підтримують елементи сучасних меблів та декору. Контрастуючи з гладкими глибоко чорними поверхнями і білосніжними стінами, старовинні меблі «звучить» особливо витончено, а сюжети картин не розчиняються в інтер’єрі, а буквально приковують до себе увагу мешканців та відвідувачів унікальної квартири.

Заклопотані чорними фасадами, вбудовані системи зберігання місткі, але непомітні. Тепле дерево шляхетних горіхових відтінків компенсує холодність чорних мінімалістських поверхонь і підкреслює їх візуальну глибину.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, офіс якої розташований у Бергамо: http://www.studiobettinelli.it/Подібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру квартири Marco Polo від Carola Vannini
  2. Ідеї для формування інтер’єру квартири-студії від шведських дизайнерів
  3. Cabinet Stair – різнофункціональна зонуюча конструкція для двоповерхової квартири-студії від американських архітекторів
  4. Авангардний інтер’єр квартири від київської студії Sergey Makhno

Залиште свої враження!z