архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

vB4 – чарівний лісовий «будиночок» від голландських архітекторів

п`ятниця, 11 Листопад 2011, Переглядів: 2,226

vB4 - чарівний лісовий «будиночок» від голландських архітекторів (1)

Голландська архітектурна студія dmvA побудувала чарівний лісовий «будиночок» під лаконічною назвою vB4 – невеликий, скромний і майже традиційний зовні і просторий, розкішний і креативний всередині.

Новий будинок є розширенням і модернізацією старенької будови, розташованої в сільській місцевості Брехта (Німеччина).

Зовні нові, перетворені частини, виконані з дерева, прагнуть не відрізнятися від оригінальних. Щільно взаємодіють один з одним, старий і новий простори включають бібліотеку, санвузол і вхідну зону.

Екстер’єр «будиночка» покликаний гармоніювати з навколишнім лісом. Пофарбовані в чорний колір дошки нагадують стовбури дерев. Фасад і тил оновленого будинку мають суцільне скління, таким чином, щоб, при бажанні, простір будинку мало наскрізний перегляд, об’єднуючись з природою, видом на сад і ставок.

Однак, при необхідності конфіденційності, мешканці будинку можуть використовувати білосніжну розсувну перегородку, яка захистить їх від сторонніх поглядів або дуже яскравого сонячного світла. Відкрита тераса, розташована на дерев’яному подіумі, надає місце для приємного проведення часу в теплу пору року.

Враховуючи суворі правила місцевого муніципалітету, перетворена будова не повинна була займати територію площею більше 26 квадратних метрів і дисонувати з традиційною місцевою архітектурою. Завдяки талановитим архітектурно-дизайнерським рішенням, всередині оновленого будинку немає відчуття нестачі простору або грубого втручання в природне середовище.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.dmva-architecten.be/home/index.php?lan=enПодібні публікації:

  1. Watervilla de Omval – плаваюча двоповерхова вілла від голландських архітекторів
  2. The Cube – креативний проект житлових апартаментів від голландських архітекторів
  3. Froschkonig – будинок над водою від німецьких архітекторів
  4. Onesize interior – концептуальний дизайн інтер’єру офісу від голландських архітекторів

Залиште свої враження!z