архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

Гарний, але безглуздий арт. Розписні картонні стаканчики Пола Весткомба (Paul Westcombe)

середа, 16 Листопад 2011, Переглядів: 1,463

Гарний, але безглуздий арт. Розписні картонні стаканчики Пола Весткомба (Paul Westcombe) (2)

У Великобританії розписом кавових стаканчиків займається молодий художник Пол Весткомб (Paul Westcombe) , правда, його розписні стаканчики зроблені з картону.

Допивши свою каву, куплений по дорозі на роботу, будь-яка інша людина неодмінно зімне спорожнілий стаканчик і жбурне його в урну або під найближчий кущ, навіть не замислюючись, що в цієї одноразової посудини – великий потенціал. А Пол Весткомб не тільки задумався, але і втілив задумане в життя, перетворивши картонні стаканчики в розписні шедеври сучасного мистецтва.

А мистецтво, прямо скажемо, досить специфічне. Поверхня стаканчиків суціль вкрита дивними малюнками, одночасно нагадують настінне графіті, традиційні комікси і ті карлючки, які з’являються на останніх сторінках студентських конспектів під час нудних лекцій. Причому найчастіше все це виконано в кислотних психоделічних квітах, і вже лише тому привертає увагу. Втім, у колекції розмальованих стаканчиків є й менш дикі малюнки, зроблені акварельними фарбами, але це швидше виняток, ніж правило.

Красиве, але безглузде, як вирішать багато, це мистецтво можна назвати експериментальним. Але воно, тим не менш, швидко знаходить своїх шанувальників і послідовників, про що говорить той факт, що проект Coffee Cups був неодноразово представлений в британських галереях і на виставках.Подібні публікації:

  1. Зелена Резиденція (Green Residence) у США від Пола Рудольфа (Paul Rudolph).
  2. Картинки в стилі ретро: стримані і тривожні ілюстрації Пола Джонсона
  3. Прозоре життя мертвих тварин від Йорі Томіти (Iori Tomita)
  4. Бароко в мистецтві фентезі: картини Шона Мюррея (Sean Murray)

Залиште свої враження!z