архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Суміш старого з новим: The Waterhouse – дизайн п’ятизіркового бутик-готелю

четвер, 17 Листопад 2011, Переглядів: 1,185

Суміш старого з новим: The Waterhouse - дизайн п'ятизіркового бутик-готелю (12)

The Waterhouse – це спільний проект дизайнерів і архітекторів Neri & Hu Design and Research Office , China Jingye Engineering Technology Company , Far East Consulting engineers Limited і Polytek Engineering Company Ltd. Розташований в Шанхаї, цей чотириповерховий бутік-готель пропонує всього 19 номерами. І він у буквальному сенсі вбудований в стару будівлю часів 1930-их років, належало Японської Армії.

Архітектурна концепція заснована на контрасті старого і нового. Оригінальний бетонний фасад будівлі був збережений, а нова прибудова зі сталі зведена всередині. Четвертий поверх символізує собою корабель і нагадує нам про історію і місцевої культури.

Дизайнери Neri & Hu працювали над оформленням інтер’єру готелю, який одночасно дезорієнтує (адже готель заявлений як п’ятизірковий) і манить своїм бунтарським духом. Однак гостинність і дружня атмосфера говорять самі за себе, в готелі приємно проводити час, і хочеться повертатися сюди знову і знову.

На території бутік-готелю The Waterhouse представлені також ресторан Table No. 1 від дизайнера Jason Atherton, бар The Roof at Waterhouse, тренажерний зал і конференц-зал.Подібні публікації:

  1. Сучасний дизайн інтер’єру бутік-готелю GombitHotel від Giò Pozzi
  2. Дизайн готелю Mandarin Oriental Hotel в Барселоні від Patricia Urquiola
  3. Архітектура та дизайн готелю Santorini Grace на острові Санторін в Греції.
  4. Дизайн екологічного готелю Juvet Landscape в Норвегії

Залиште свої враження!z