архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів, огляд архітектури

Плаваючий будинок: дизайн інтер’єру будинку на озері Union в США від Designs Northwest Architects

п`ятниця, 18 Листопад 2011, Переглядів: 1,609

Плаваючий будинок: дизайн інтер’єру будинку на озері Union в США від Designs Northwest Architects (10)

Архітектурно-дізайнрска компанія Designs Northwest Architects створила проект плаваючого будинку, який був реалізований на озері Union в місті Сіетл, штат Вашингтон. Як ви вже зрозуміли будинок був побудований з дерева, а його основа це спеціальна подушка, яка не дає дому зануриться у воду.

Плаваючий будинок на озері Union вийшов досить таки функціональним, просторим і сучасним, незважаючи на те, що в архітекторів був ліміт па масі предметів меблів, якою вони могли розмістити в будинку, до того ж дизайнери намагалися використовувати легкі оздоблювальні та будівельні матеріали, при реалізації проекту будинку на воді. Винятком не стало, коркове покриття , яке дизайнерам довелося купити в якості декоративного матеріалу, і через те що воно відносно легке і міцне.

В цілому дизайн інтер’єру будинку на озері не відрізниш від звичайного будинку, який стоїть на суші, тут тобі і спальня на другому поверсі і простора кухня з вітальні на першому, і електричний камін, і простора світла ванна кімната. Єдина відмінність плаваючого будинку – це замість паркувального місця невелика пристань для катера і плаваючий місток. Мені дуже сподобалося оформлення даху будинку, в гарну погоду там сміливо можна влаштовувати домашню вечірку для друзів і товаришів.Подібні публікації:

  1. Union Square стильний дизайн лофту на Манхеттені від Naiztat + Ham Architects
  2. Розкішна бетонна вілла на озері (Villa am See) у Швейцарії від Ungertreina
  3. Елегантний білий будинок зі стильним інтер’єром: міський будинок AS (Casa AS) в Бразилії від Studio Guilherme Torres
  4. Архітектура та дизайн заміського будинку Chicken Point Cabin від Olson Kundig Architects

Залиште свої враження!z