архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » Мейд Ін Юкрейн :), огляд інтер’єрів

Незвичайний дизайн інтер’єру, стильний лофт в Києві від 2B Group

неділя, 20 Листопад 2011, Переглядів: 2,258

Незвичайний дизайн інтер’єру, стильний лофт в Києві від 2B Group (27)

Нарешті знайшов гідну архітектурно дизайнерську компанію, яка робить проети інтер’єру не гірше ніж за кордоном. Хочу представити вам роботу дизайнерів з компанії 2B Group, які завершили роботу над дизайном квартири в Києві.

Лофт в Києві виглядає дуже незвично, принаймні для України, інтер’єр квартири дуже багатий, і виглядає сучасно і самодостатньо, дуже сподобалася реалізація зони кухні, а зокрема цегляна стіна. Зона кухні переходить у велику і світлу вітальню кімнату, де дизайнери розмістили справжній камін на дровах. Так само можна відзначити великий м’який куточок у вітальні. Спальня дуже велика, і простора, дизайнери крім меблів для спальні розробили велику шафу купе, на всю стіну, куди розмістяться не тільки повсякденні речі, а й багато іншого, що може стане в нагоді в побуті. В цілому дизайн інтер’єру київського лофту можна оцінити на тверду п’ятірку.

Відмінний пентхаус в місті Київ, але дозвольте поцікавитися скільки коштує така елітна квартира в Києві, напевно не менше ніж у Москві чи Нью Йорку. До того ж замовник не поскупився на меблі, а зокрема дизайнер інтер’єру замовив дизайнерські м’які меблі з колекції Стефані Марін, яка схожа на морську гальку. Дуже сподобалася ідея та оформлення спільної спальні з ванної кімнати, напевно замовники молода пара. В інтер’єр присутній так само гостьова спальня і відмінно оформлена дитяча кімната, з усім необхідним з дитячих меблів для нормального розвитку дитини, або дітей. Ім’я господаря елітного пентхауса в Києві не відомо.Подібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру лофт в Києві від студії 2B Group
  2. Українське Марокко у стилі квартири в Києві від 2B.group
  3. Стильний дизайн інтер’єру невеликої квартири в Копенгагені
  4. Дизайн інтер’єру лофта в Києві від студії 2B Group

Залиште свої враження!z