архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Будинок, в якому немає нічого нормального: «абсурдна» архітектура будинку від Weichlbauer und Ortis

неділя, 20 Листопад 2011, Переглядів: 2,788

Будинок, в якому немає нічого нормального: «абсурдна» архітектура будинку від Weichlbauer und Ortis (20)

Дизайнери Reinhold Weichlbauer і Albert Josef Ortis з Weichlbauer Ortis Architects представили цей божевільний і шалено зелений проект. Архітектура наче з казки – сходи ширяють у повітрі, вікна та двері ніби самі по собі – все це житловий будинок в Австрії. Це гра обсягів і похилих конструкцій. Бетонні куби, вкриті м’якою синтетичною травою, здається, не підтримують один одного і висять незалежно, але відмінно вписуючись в ландшафт.

Елементи вікон і дверей, «випадають» з контексту і працюють у вигляді поручнів неіснуючих балконів, сходи без перил, що ведуть у нікуди, стіни, перекриття та покрівля, покриті зеленим «килимом» трави – ​​цей сюрреалістичний житловий будинок, побудований за проектом австрійської архітектурної студії Weichlbauer und Ortis , став визначною пам’яткою сільській місцевості неподалік від Фронлайтена (Австрія).

Складна для сприйняття конструкція «зеленого» будинку Astroturf Covered Concrete House покликана створювати геометричні та оптичні ілюзії при перегляді з різних точок зору.

Ця гра елементів несе лише естетичну функцію, «вириваючи» незвичайний котедж з контексту навколишнього його традиційної архітектури і, разом з тим, органічно вписуючи в місцевий природний пейзаж.

Жорсткі і прямолінійні форми бетонного корпусу були пом’якшені «оксамитом» м’якої зеленої штучної трави Astroturf.

Концепцію для розробки свого «абсурдного» проекту архітектори-експериментатори почерпнули з малюнка Мауріца Корнеліса Ешера (Maurits Cornelis Escher), знаменитого голландського художника-графіка, відомого своїми дослідженнями пластичних аспектів понять нескінченності, симетрії та особливостей психологічного сприйняття складних тривимірних об’єктів.

Стиль проектування, в якому проводилася робота над будинком, автори визначають як «freestyle planning». Ця технологія передбачає розробку цілого ряду окремих елементів, з яких згодом, шляхом відбору і трансформації компонується цілісний об’єкт.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://www.ortisbau.at/hochtiefbau.htmlПодібні публікації:

  1. На «вершині світу»: сучасна архітектура житлового будинку Montblanc house
  2. Concrete House II – ще один ідеальний проект будинку від студії A-cero Architects
  3. Екологічний дизайн проекту багатоквартирного будиноку від студії 24H
  4. Сучасний приватний будинок Cobogó від архітектора Marcio Kogan

Залиште свої враження!z