архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Table Layer: журнальний столик на «слойоній» ніжці. Креативний проект для Gallotti & Radice

вівторок, 22 Листопад 2011, Переглядів: 1,121

Table Layer: журнальний столик на «слойоній» ніжці. Креативний проект для Gallotti & Radice (2)

Популярна в народі фраза “Будь простіше, і до тебе потягнуться люди”, як не можна більш актуальна останнім часом, причому не тільки в міжособистісних стосунках. Схоже, смутні часи настали й у світі творчості, де вже давно панує ера мінімалізму. Чим простіше, тим краще, чим лаконічніше, тим стильніше, – приблизно такої політики дотримуються промислові дизайнери. І за цим же принципом створено сучасний журнальний столик Table Layer , спроектований дизайнером на ім’я Лука Нікетто (Luca Nichetto) для італійської компанії Gallotti & Radice .

Особливість цього столика – в оригінальному вирішенні його заснування, різнобарвною ніжки, на якій покоїться кругла стільниця з армованого скла. Дизайнер передбачив можливість змінювати висоту столика так, як потрібно в кожному конкретному випадку. Але щоб не возитися з вбудованими механізмами і важелями, було знайдено просте і зручне рішення: необхідно зробити розбірну, модульну ніжку.

Так що проект не даремно називається Table Layer, – у нього дійсно “слойона” ніжка, що складається з шарів-бубликів, нанизаних одна на одну. Ці “бублики” зроблені з натурального дерева, переважно каштана і ясена, і вкриті різнобарвними лаками і фарбами, що не тільки оживляє дизайн меблів, але і дозволяє експериментувати з ним так, як хочеться, просто міняючи шари місцями.

Експериментувати можна і з висотою виробу, прибираючи і додаючи модулі. В результаті з журнального столика можна отримати обідній або декоративний, що стоїть на одній, або вже на двох ніжках. Очікується, що сімейство Table Layers буде поповнюватися і іншими варіантами столів на “слойоних” ніжках.Подібні публікації:

  1. Copernicus Coffee Table – концептуальний столик, що обертається, від іспанських дизайнерів
  2. Журнальний столик UP від дизайнера Christopher Duffy
  3. Ripple Effect Tea Table, стіл на «водяній подушці» . Незвичайний столик для чайної церемонії
  4. picNYC TABLE – пікніки на природі, не виходячи з дому. Креативний стіл-газон

Залиште свої враження!z