архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд комп. графіки, огляд мистецтва

Всі знайомі обличчя у стилі поп-арт і не тільки: портрети Маріо Сорії

четвер, 24 Листопад 2011, Переглядів: 1,472

Всі знайомі обличчя у стилі поп-арт і не тільки: портрети Маріо Сорії (5)

Хто не бачив портретів Альберта Ейнштейна, Енді Уорхола або Вуді Аллена? Тисяча перший спосіб зобразити знаменитостей ХХ століття пропонує іспанський художник Маріо Соріано. На його думку, запорука успіху – в поєднанні стилів: поп-арту, гіперреалізму і сюрреалізму. Чорно-білим реалістичним портретам не вистачає кольору? Отримайте гуманітарну допомогу найяскравішими фарбами. На малюнках у стилі поп-арт у персонажів виростають вуха, як у Міккі-Мауса, а зрізи картин оформляються конструктором «Лего», бляшанками з-під газованої води або олівцями.

Іспанський художник Маріо Соріано (Mario Soria) серйозно готується до написання портретів знаменитостей . Він каже, що не проти постудіювати біографію зображуваної людини, а знайдені відомості використовувати у творчості.

Так, на портреті Альберта Ейнштейна в різнобарвній «мішені» сидять жінки, що натякають на любвеобільність великого вченого. Вуді Аллена оточують кінематографічні атрибути, а порожні коляски на портреті Фріди Кало натякають на те, що художниця не могла мати дітей.

Автор портретів у стилі поп-арт (і не тільки) закликає вдивлятися в деталі малюнків: як в договорі все найважливіше надруковано дрібним шрифтом, так і на картині найцікавіше можна відразу й не помітити.Подібні публікації:

  1. Кругові портрети знаменитостей від Бена Гейне (Ben Heine)
  2. Портрети з букв, слів і речень. Графічні ілюстрації Майкла МакКейба (Michael McCabe)
  3. Вуличні портрети C215
  4. Портрети зомбі-героїв

Залиште свої враження!z