архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, огляд технологій, предметний дизайн

Креативні інтегровані раковини Strappo від Antonio Lupi. Ідеї ​​для дизайну ванної кімнати

понеділок, 28 Листопад 2011, Переглядів: 1,582

Креативні інтегровані раковини Strappo від Antonio Lupi. Ідеї ​​для дизайну ванної кімнати (3)

Якщо ви знаходитесь в пошуку креативних рішень для нової ванної кімнати, то предмети обстановки і сантехніка від відомого італійського виробника Antonio Lupi – це саме те, що ні за яких обставин і обраному стилі інтер’єру не залишить вас байдужими.

Пам’ятайте дивовижні сучасні каміни для ванних кімнат або креативні двері для душових кабінок від цього виробника, відомого в усьому світі, як одного з найбільш перфектний новаторів у своїй галузі?

На цей раз дизайнери прогресивної компанії, що завжди йдуть на кілька кроків попереду дня сьогоднішнього, пропонують звернути увагу на нову колекцію раковин Strappo, що інтегруються в стіни ванної кімнати, таким чином, щоб виробляти воістину футуристичне враження.

Для установки такої раковини, безумовно, необхідно нетривіальне стінне рішення, спосіб здійснення якого має бути закладений в проект ще на стадії розробки простору. Ділянка стіни була вирізана і відігнута, щоб задати необхідну просторову форму для установки раковини, виконаної з сучасного матеріалу – штучного каменю Corian – і витончено обіграний світлодіодним освітленням.

В англійській мові слово «strappo» можна перекласти, як «сльоза» або «тягнути» … Звідси можна зрозуміти, яким чином назва цих прекрасних раковин відповідає концепції їх зовнішнього вигляду. Здається, що неймовірно витончена естетика, якої відрізняються всі без винятку вироби компанії Antonio Lupi, в даному випадку досягла своєї найвищої точки. Але, чи то ще буде … З творчістю авторів колекції Strappo можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх компанії: http://www.antoniolupi.it/Подібні публікації:

  1. Раковина Silenzio від Antonio Lupi
  2. Сучасні каміни для ванних кімнат від Антоніо Лупи (Antonio Lupi)
  3. Demode – дизайн кухні, яку можна персоналізувати. Ідеї ​​для дизайну інтер’єрів кухні
  4. Креативні дитячі кімнати від італійських дизайнерів з ColombiniCasa

Залиште свої враження!z