архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Сучасна «фреска», яка змінює простір. Інтер’єр ресторану каліфорнійського Maximiliano Restaurant

понеділок, 28 Листопад 2011, Переглядів: 2,562

Сучасна «фреска», яка змінює простір. Інтер'єр ресторану каліфорнійського Maximiliano Restaurant (12)

Maximiliano Restaurant – новий креативний ресторан від американської архітектурної студії FreelandBuck , в жовтні поточного року відкрився на одній з вулиць досвідченої в сфері обслуговування і громадських закладів Каліфорнії (Лос-Анджелес, США).

Maximiliano Restaurant – перфектний, але демократичний ресторан італійської кухні та піцерія, в якій «править бал» відомий в своїх колах шеф-кухар Андре Герреро (Andre Guerrero).

Унікальні трикутні зали для відвідувачів переплітаються тут з яскравими динамічними кольорами, формами, малюнками і вишуканим меню, що складається зі страв, приготованих висококваліфікованим персоналом.

Масштабна сучасна «фреска», розташована на одній зі стін трапезного залу створює сильний графічний образ і захоплюючу просторову динаміку, продовжену рельєфними поверхнями і фрагментами обробки приміщень.

Ця унікальна картина ручної роботи своєї органічною і текучої ритмікою буквально вливає в простір живий колір і малюнок, на рівні відчуттів змінюючи геометрію його стін і приміщення в цілому.

Поєднання штучного і природного «відфільтрованого» в необхідній мірі світла, а також 3-D ефекти, сформовані тонкими, але очевидними декораторськими рішеннями, задають інтимний і камерну обстановку, що підкреслює вишуканий смак страв і нетривіальність атмосфери спілкування між відвідувачами, створивши новий заклад для ділового обіду або дружньої вечері.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії, офіси якої розташовані в Нью-Йорку (США) і багатьох інших країнах світу: http://www.freelandbuck.com/

Дизайн інтер’єру: FreelandBuck
Розташування: Лос-Анджелес, Каліфорнія, США
Площа: 204 м ²
Рік: 2010
Фотографії: Nils TimmsПодібні публікації:

  1. Креативний цифровий дизайн мексиканського ресторану Tori Tori Restaurant
  2. Сюрреалістичний інтер’єр ресторану L’Opera Restaurant в Парижі
  3. Японський лофт в токійському ресторані + Green Restaurant
  4. Jardin de Jade Restaurant – «квітучий» дизайн інтер’єру в ресторані для молодого покоління

Залиште свої враження!z