архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Hollow Chair: крісло-сховище для різних дрібниць -речі під ногами

середа, 30 Листопад 2011, Переглядів: 1,669

Hollow Chair: крісло-сховище для різних дрібниць -речі під ногами (4)

Багато хто впевнений, що лінь народилася раніше людини, і тепер люди повинні з лінню або боротися, або співпрацювати, або здатися на милість переможця. До якої категорії відносяться дизайнери, які створюють меблі для ледачих людей, зізнатися, визначити нелегко. Співпраця чи це, або потурання, з’ясується згодом, ну а поки що ми маємо проекти незвичайних крісел для тих, кому не хочеться зайвий раз підводитися з місця. Про один з таких крісел під назвою Lost in Sofa ми одного разу вже писали, а сьогодні – ще одна версія незвичайного крісла для ледачих під назвою Hollow Chair .

Автор проекту, дизайнер Джадсон Бомонт (Judson Beaumont) , спроектував це сидіння так, щоб по формі воно не відрізнялося від звичайних, класичних крісел, але служило також і затишним сховищем для самих різних речей. Справа в тому, що “днище” цього крісла абсолютно порожнє, і являє собою щось на зразок полички, яку можна заповнювати на свій розсуд.

Так, на цій імпровізованій поличці можна влаштувати іграшки чи книжки, рукоділля або журнали, зберігати всередині домашні тапочки, зарядні пристрої та пульти від побутової техніки. Крім того, враховуючи що “сховище” в кріслі не закривається дверцятами, цю порожнину можна заповнювати і декоративними предметами начебто штучних квітів і гірлянд, ну або ж віддати на відкуп домашнім тваринам, – раптом вони облюбують собі цей новий будиночок для сну. До речі, ось що цікаво: зазвичай говорять, що речі знаходяться під рукою, тоді як усередині крісла-сховища Hollow Chair вони будуть формально перебувати під ногами.

Крісло-сховище Hollow Chair виготовлено З 618 індивідуально нарізаних шматочків фанери з балтійської берези і оббите гладким блискучим вінілом. Просте і елегантне, воно буде до речі як у дитячій кімнаті, так і у вітальні, як у міській квартирі, так і в заміському будинку.Подібні публікації:

  1. Мило і стильно. “Щасливе” крісло-качалка Rocking Chair Lucky
  2. Klassiker Chair – крісло для відпочинку від дизайнера Minwoo Lee
  3. Крісло на трьох ніжках. Культовий дизайн крісла Shell Chair Ханса Вегнера (Hans Wegner)
  4. Забути про все у власній «печері». Затишне крісло Cave від німецьких дизайнерів

Залиште свої враження!z