архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

Ліричні акварельні пейзажі Лю Маошана (Liu Maoshan)

вівторок, 6 Грудень 2011, Переглядів: 1,906

Ліричні акварельні пейзажі Лю Маошана (Liu Maoshan) (6)

Так як кожна людина небайдужа до ласки і ніжності, і прагне до гармонії в душі, важко уявити собі того, хто виявиться байдужим до ніжних і гармонійних акварелевих мазків Лю Маошана (Liu Maoshan) . Цей літній і досвідчений художник є не тільки віце-президентом Академії Сучжоуське китайського живопису, але також відомий в Китаї і за його межами завдяки своїм приголомшливим акварельним пейзажам, що зображує природу і місто в різні пори року і доби.

Лю Маошан народився в Сучжоу в 1942 році, і тут же продовжує жити і працювати, пояснюючи це тим, що рідне місто дає йому необхідне для творчості натхнення. Освіту він також отримав у Сучжоу, закінчивши Інститут художніх ремесел, і незабаром його чарівні пейзажі, тонкі і ніжні, як весняне повітря, помітили у творчих колах. Це дозволило талановитому 20-річному юнакові, одному з небагатьох випускників, дуже скоро влаштувати першу персональну виставку картин, яка згодом отримала високу оцінку фахівців.

Незважаючи на те, що акварельні пейзажі Лю Маошана не можна назвати бадьорими і сонячними, в них немає того депресивного смутку, який зазвичай присутній в подібних картинах. Навпаки, роботи художника просякнуті тим ліричним настроєм, якого зазвичай відвідує поетів на рубежі сезонів і є причиною виникнення рядків про любов до прекрасної незнайомки, яку герой часто зустрічає в булочній і проводжає поглядом до виходу. Тонкі, невагомі мазки художник кладе на полотно недбало, але саме цей стиль надає його роботам ту легкість, за яку і люблять їх шанувальники.

Лю Маошан вдало поєднує техніку традиційного китайського живопису з елементами, властивими робіт імпресіоністів. Його роботи представлені в галереях не тільки Китаю, але також Японії, Англії, США, Німеччини та багатьох інших.Подібні публікації:

  1. Неймовірно красиві пейзажі гір від болгарського фотографа Євгенія Дінєва (Evgeni Dinev)
  2. Величні та загадкові пейзажі від фотографа Крейга Істона (Craig Easton)
  3. Заворожуючі красиві пейзажі від фотографа Рудигера Нємцова
  4. Дивовижні пейзажі з книг і чоловічків Кайла Киркпатріка (Kyle Kirkpatrick)

Залиште свої враження!z