архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд архітектури

Альтернативна архітектура автомобільної парковки в Гонконзі. Проект-переможець Alternative Car Park Tower

вівторок, 6 Грудень 2011, Переглядів: 1,129

Альтернативна архітектура автомобільної парковки в Гонконзі. Проект-переможець Alternative Car Park Tower (7)

Проект-переможець Alternative Car Park Tower в Гонконзі від Mozhao Studio. Alternative Car Park Tower – футуристичний проект автомобільної парковки від фахівців з архітектурної студії Mozhao Studio , який отримав перемогу на кращу пропозицію в конкурсі, зовсім нещодавно пройшов у Гонконзі.

Перемогу в міжнародному конкурсі авторам проекту принесла вдала спроба об’єднання різнофункціональних частин інфраструктури мегаполісу.

Архітектура унікальної спіральної вежі надає мережа громадських просторів, атріумів і багатоцільових приміщень. Крім того, будівля забезпечує прекрасний вид на затоки Вікторія і Коулун.

Креативний підхід фахівців студії Mozhao Studio перетворює типову парковку в нову місцеву знакову пам’ятку.

Повністю автоматизована парковка поміщена над мультифункціональною областю, утворюючи восьмідесятіметровий відкритий атріум. На паркувальні місця автомобілі надходять на верхні рівні по спіральних пандусу, що припускає підйомники і навіть спеціальні рейки. Ці пандуси є не тільки функціональними елементами структури, а й стають її візуальної домінантою, що ефектно виділяє нову будівлю на фоні своїх сусідів.

Перевагою такого проекту паркування є також брак території в густо забудованому і заселеному Гонконгу, центр якого буквально окупований комерційними та розважальними просторовими зонами і закладами.

У вихідні дні територія першого рівня будівлі буде функціонувати в якості тимчасового ринку. Це перетворення стає можливим, як наслідок відчутного зміни автомобільного маршруту. Цей безумовно доцільний хід задає новому будинку важливість об’єкта міського значення, подключающегося до суміжних громадських місць і беруть участь у стрімкої динаміки інфраструктури Гонконгу.Подібні публікації:

  1. Car Park Tower – унікальний проект автопарковки в Гонконзі від архітекторів з Mozhao Studio
  2. Паркувальна вежа Alternative Car Park від Mozhao Studio. Гонконг, Китай.
  3. TATA Tower – проект вертикального розвитку міської інфраструктури в перенаселеній Індії
  4. Tower of Power – багатофункціональний хмарочос і електростанція майбутнього від голландських архітекторів

Залиште свої враження!z