архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва, огляд фото

Найкрасивіші акваріуми: підводний фотоживопис Кіма Ківера

середа, 7 Грудень 2011, Переглядів: 1,759

Найкрасивіші акваріуми: підводний фотоживопис Кіма Ківера (4)

Дехто скаже, що самий гарний акваріум – той, в якому найгарніші рибки. А ось і ні! Сам акваріум може бути справжнім витвором мистецтва. Якщо, звичайно, його придумав англійський художник Кім Ківер – автор приголомшливих акваріумів-панорам , в яких захотіла б жити навіть Золота Рибка.

Кім Ківер (Kim Keever) – не декоратор або оформлювач, а справжнісінький американський художник, автор десятків картин, великий фахівець в жанрі пейзажної мініатюри. Мистецтвознавці відзначають, що його стиль сходить до славних традицій американського живопису 19 століття – так званої Гудзонський пейзажної школи. Тим не менш, свого часу ківер під враженням від робіт відомої фотохудожниці Сінді Шерман звернувся до фотографії.

Одного разу художника відвідала щаслива ідея перенести свої пейзажі за скло 800-літрового резервуара з водою – так і з’явилися його підводні діорами, які заслуговують на звання найкрасивіших акваріумів в світі.

Кім Ківер спочатку будує композицію в сухому акваріумі, попутно продумуючи розташування джерел світла: під водою від них залежить куди більше, ніж у повітрі. Без різнокольорових вогнів і пігментів художнику не вдалося б домогтися такої опуклості і виразності об’ємних картин. Саме тому його твори – дивовижний гібрид живопису і фотографії: поки фарби повільно течуть у воді, художник повинен встигнути сфотографувати їх, адже інакше хмари безшумно опустяться на дно акваріума.

Як же ставляться рибки до красивих вогнів і пігментів? Вони знаходяться в тимчасовому відпустці і поки не знають, що талант Кіма Ківера зробив з їх квартирою. Цікаво, чи залишаться вони задоволені новим інтер’єром: всіма цими горами, гротами, деревами і водоспадами? Швидше за все, рибки промовчать.Подібні публікації:

  1. Ліричні акварельні пейзажі Лю Маошана (Liu Maoshan)
  2. Між живописом і скульптурою. 3D-зображення з 2D-картин від Ся Сяована (Xia Xiaowan)
  3. Серія картин під назвою “7″ – ілюстрації до Біблійних семи смертних гріхів.
  4. Майстер книжкової ілюстрації Олександр Уеллс (Alexander Wells): наукова фантастика та гротеск

Залиште свої враження!z