архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Bloom Collection, дерев’яні журнальні столики від компанії MTH Woodworks, прикрашені річними кільцями

п`ятниця, 16 Грудень 2011, Переглядів: 2,118

Bloom Collection, дерев'яні журнальні столики від компанії MTH Woodworks, прикрашені річними кільцями (4)

Оригінальні журнальні столики з серії Bloom Collection представили на виставці IDS West у Ванкувері дизайнери Tanja Hinder і Michael Thomas Host з компанії MTH Woodworks. Зроблені з натурального дерева, вони здатні не тільки створити в приміщенні затишну і теплу атмосферу, а й бути декоративними елементами інтер’єру завдяки незвичайному зовнішньому вигляду. “Родзинкою” дизайн-проекту є те, що стільниця кожного столика, як зріз дерева, прикрашена річними кільцями.

Річні кільця це щось на кшталт відбитків пальця, у кожного дерева свій унікальний малюнок, який ніколи не повториться ще раз. Той, хто вміє “читати” ці кільця, може заглянути в душу живої природи. Тому журнальні столики з серії Bloom Collection називають “теплими” і “поетичними”.

Для створення журнальних столиків автори з’єднали білу пластмасову стільницю з мальовничим пеньком, що залишився від кедрового дерева. Поєднання живого і синтетичного матеріалу, оригінальний мінімалістичний стиль сучасних меблів надають предметів інтер’єру абсолютно неповторний вигляд.

Натхнення, яке дає природа, завжди приводить до дивних результатів, якими захоплюються не тільки потенційні покупці, а й ті, кому просто подобається оригінальна сучасні меблі.Подібні публікації:

  1. Rocky Collection – інтригуючий дизайн меблів від Joel Escalona
  2. Філософський шик простоти в лінійці меблів Urban Zen Collection від Донни Каран (Donna Karan)
  3. Складіть «орігамі» самі. Набір кавових столиків Xcentic від сербських дизайнерів
  4. Оригінальний будинок дерева від студії Kokaistudios

Залиште свої враження!z