архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд інтер’єрів

Smokehouse Room – психоделічна «курильня» в нічному клубі Нью-Делі (Індія)

п`ятниця, 16 Грудень 2011, Переглядів: 1,547

Smokehouse Room - психоделічна «курильня» в нічному клубі Нью-Делі (Індія) (1)

Архітектурна студія Busride Design Studio здійснила незвичайний інтер’єрний проект – «курильню» під відповідною назвою Smokehouse Room . Заклад розташований в SHRoom – одному з численних нічних клубів Нью-Делі (Індія).

За словами авторів проекту, Smokehouse Room – це один із самих дивних об’єктів, з якими їм доводилося працювати. «Приміщення для куріння» має три різних відгалуження, підключені до загального приміщенню.

Психоделічний «пейзаж» простору прагне створити відчуття плинності, органічно росте і розчиняється в різних напрямках. Одна з частин представляє собою кімнату для дегустації, розраховану на одночасне перебування в ній не більше 40-ка осіб. Коктейль-бар відкриває відвідувачам божевільне футуристичне поєднання форм і кольорів, яскравого освітлення і нарочитих затемнень. Ця переважна індивідуальність галюциногенних середовище продовжує тему грибів, розпочату в тонкому, повітряному і делікатному світлому просторі. Філософське бачення розвитку подій інтер’єру, чи не так?

Потрібно зазначити, що кожен з елементів «курильної кімнати» (від стільців, до перегородок і віконних рам) являє собою предмет ручної роботи. Зрозуміло, простір обладнано високотехнологічної акустичною системою, що підсилює створюваний обстановкою психоделічний фон.

З творчістю авторів проекту можна познайомитися, відвідавши офіційний сайт їх архітектурної студії: http://jointhebusride.com/Подібні публікації:

  1. Дизайн інтер’єру The Living Room від студії HBA
  2. Дизайн інтер’єру для магазину, що продає мистецтво. Нью-Делі, Індія.
  3. Житловий будинок від Vir.Mueller Architects. Делі, Індія.
  4. Новий дизайн офісу компанії Prodigy MSN від мексиканських дизайнерів

Залиште свої враження!z