архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

Andy Warhol від Сімони Брюстер (Simone Brewster). Диван-трансформер пам’яті Енді Ворхола

вівторок, 20 Грудень 2011, Переглядів: 1,433

Andy Warhol від Сімони Брюстер (Simone Brewster). Диван-трансформер пам'яті Енді Ворхола (3)

Диван-трансформер, присвячений пам’яті Енді Ворхола. Проект Сімони Брюстер (Simone Brewster)
Дизайнер Симона Брюстер (Simon Brewster) з Великобританії вирішила дуже оригінальним способом висловити свою повагу і захоплення знаменитому дизайнеру і художнику, визнаному королю поп-арту Енді Уорхола. Один з її проектів, створений кілька років тому диван-трансформер , так і називається – ” Andy Warhol “.

Диван-трансформер Andy Warhol зроблений з дерев’яних дощок, і спочатку виглядає як розкладне спальне місце для двох. Але варто прибрати в бік матрац, постільну білизну і подушки, а потім перевернути диван-трансформер “догори ногами”, як трапиться перевтілення. Диван-ліжко перетвориться на своєрідний столик.

Незважаючи на те, що такий столик найбільше нагадує барну стійку або підвіконня, на ньому можна влаштуватися з ноутбуком або підручниками, або ж сервірувати до сніданку, ланчу або чаювання. Швидше за все, призначена ця меблі для заміського будинку. Втім, деякі поціновувачі незвичайної меблів охоче інтегрують такий диван і в інтер’єр сучасної квартири, за умови, що вона оформленої в стилі лісової хатинки.

Симона Брюстер досить молодий дизайнер, але вона вже відома своїм творчим підходом до створення авторських меблів. Шкода, нам ніколи не дізнатися, як би поставився до “іменним” дивану-трансформеру сам Енді Уорхол. Детальніше про цю та інші роботах Сімони Брюстер – на їїінтернет-сайті.Подібні публікації:

  1. Kiss – серія поцілунків на креативних фотографіях Енді Бартера (Andy Barter)
  2. Стара добра нечисть: милі і дивні істоти на добродушних ілюстраціях Енді Кеу
  3. Стіл-трансформер – незамінна річ у вітальні
  4. FAVN Sofa – диван від дизайнера Jaime Hayon

Залиште свої враження!z