архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » інтер’єри, огляд інтер’єрів

«Все» з «нічого». Скандинавський стиль в оформленні інтер’єру міської квартири

середа, 21 Грудень 2011, Переглядів: 2,718

«Все» з «нічого». Скандинавський стиль в оформленні інтер'єру міської квартири (8)

Цей повітряний будинок оформлений в демократичному скандинавському стилі – на сьогоднішній день, найбільш актуальному в Європі напрямку дизайну інтер’єрів. Можливо, велика кількість білого кольору комусь здасться занадто безкомпромісним або простим, проте мешканці квартири приймають це рішення в якості білого чистого аркуша, на якому день за днем можна писати яскраву історію свого життя.

Навколишня атмосфера в жодному разі не повинна пригнічувати особистість свого мешканця, проте може дещо виходити за її межі. Саме тому світлі, не перевантажені предметами і декором скандинавські інтер’єри так близькі європейцям, які на перше місце ставлять функціональність, доцільність і особистісну свободу Є дуже стильними інтер’єрами.

Колекції книг, твори мистецтва, різнокольорові предмети побуту та посуд занадто яскраві і самодостатні, для того щоб укладати їх в додатковий декоративний контекст, – вважають любителі скандинавських інтер’єрів. Білосніжний збірний фон – все, що потрібно для щасливого життя в оточенні необхідного предметного мінімуму і улюблених людей.

Чисті лінії сучасних меблів або раритетні реторо-фрагменти додають відчуття комфорту, а зелені рослини прагнуть вдихнути в міський простір життя і створити сприятливий мікроклімат приміщень.

Тут вітаються сплески кольорів або ваших емоцій. Саме вони і створять життєрадісну і душевну атмосферу затишного міського будинку.

І останнє. Малобюджетний скандинавський інтер’єр гранично чесний і прозорий, що має на увазі зберігання багатьох особистих речей у відкритих модулях і на поверхні. А тому, такий спосіб життя підходить тільки для творчих, вільних від умовностей, але охайних людей.Подібні публікації:

  1. Нічого зайвого. Філософський інтер’єр квартири японського архітектора
  2. Французький стиль в оформленні інтер’єру з відтінком «божоле»
  3. Скандинавський стиль з природними аксесуарами
  4. Французька розкіш – для міської квартири, Франція стає ближче

Залиште свої враження!z