архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

Нереальні сюжети в реальних ілюстрація: сюрреалізм від колишнього татуювальника з Флориди – Mike Davis

четвер, 22 Грудень 2011, Переглядів: 1,434

Нереальні сюжети в реальних ілюстрація: сюрреалізм від колишнього татуювальника з Флориди - Mike Davis (10)

Фантазія художника безмежна. Часом саме в голові художника малюються неймовірні картини, які з часом заслуговують того, щоб бути перенесеними на полотно. Майк Девіс (Mike Davis) – зірка сюрреалізму з Флориди. Здавалося б, що сонячний штат повинен навіяти художнику масу романтичних сюжетів для картини з пляжами, напівоголеними красунями, пальмами і яскравим позитивним сонцем, але, як видно, не тільки цим знаменита Флорида, раз в голові Mike Davis народжуються картини з нереальними світами і з незвичайними жителями, які населяють ці світи.

Майк Девіс (Mike Davis) не отримував особливого освіти, його доріжка була визначена задовго до його народження. Це саме той випадок, який прийнято називати – “божий дар”. Всі премудрості мистецтва художник осягав самостійно.

Що цікаво, з 1988 року хлопець деякий час присвятив роботі тату-майстра в салоні, переносячи всю незвичність своєї душі не тільки на папір, а й на людські тіла. Завдяки незвичайності ескізів, які він пропонував своїм клієнтам – маса вдячних клієнтів рекомендували його своїм друзям і близьким. Робота кипіла.

Але мабуть, полотно – більш вдячний і терплячий клієнт, так як в 1999 році художник все – таки вирішив, що його покликання не лише дарувати людям натільні картини, а й малювати справді масштабні картини на полотнах, з тих пір він серйозно захопився живописом.

Якби картини Mike Davis не були б кольоровими, то їх з легкістю можна було б прийняти за начерки черговий татуювання в сучасному стилі. Аж надто вони нереальні і в той же час – важко відвести очі від цієї краси … Притягує і заворожує …Подібні публікації:

  1. Дивовижний яскраво-похмурий сюрреалізм безліч. Дивні картини Роберта Стівена Коннетта
  2. Депресивний digital-сюрреалізм Патріка Танга (Patrick Tang)
  3. Занедбані будинки з LEGO від Майка Доуля (Mike Doyle).
  4. Російський пін-ап Ірини Девіс

Залиште свої враження!z