архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд ілюстрацій, огляд мистецтва

В гостях у казки. Фантастичні туманні краєвиди, які створює Брукс Шейн Зальцведель (Brooks Shane Salzwedel)

п`ятниця, 23 Грудень 2011, Переглядів: 1,652

В гостях у казки. Фантастичні туманні краєвиди, які створює Брукс Шейн Зальцведель (Brooks Shane Salzwedel) (5)

Каліфорнійський художник Брукс Шейн Зальцведель (Brooks Shane Salzwedel) – дуже яскрава особистість у сузір’ї сучасних художників. Талановитий і загадковий, як і його неймовірні роботи, художник працює в техніці mixed media і створює фантастичні туманні пейзажі, в які хочеться вдивлятися нескінченно. Що ж ховається там далеко, за туманом?

Брукс Шейн Зальцведель досить потайний і небагатослівний персонаж. Навіть на його персональному сайті замість біографії – лише список виставок, нагород і досягнень художника, зате добірка творів велика і досить вражаюча. Втім, закордонні сайти, присвячені сучасному мистецтву, стверджують, що Зальцведель отримав художню освіту в одному з інститутів Каліфорнії, і ще будучи студентом зарекомендував себе як перспективний автор з унікальним творчим стилем, своєрідним поглядом на життя і бажанням донести його до суспільства, знову ж таки, у своїй неповторній манері. Тому немає нічого дивного в тому, що вчорашній студент Брукс Шейн Зальцведель відразу ж став бажаним гостем у галереях сучасного мистецтва, а його дивовижні роботи так само швидко знаходили собі нових господарів з числа цінителів нестандартного арту.

Відмінною особливістю всіх творчих робіт Брукса Шейна Зальцведель є … відразу ціла пачка цих особливостей. І в першу чергу, це глибина і об’єм туманних пейзажів, завдяки яким здається, наче заглядаєш у вікно, що веде в задзеркалля. Цього ефекту художник досягає, використовуючи в роботі такі матеріали як пергамент, ацетат, плівку і смолу, з яких і створює багатошарові картини. Графітним олівцем автор ретельно промальовує основні деталі, які будуть виступати на передній план, а все те, що має приховуватися в тумані, наносить на пергамент блідими, ледь помітними штрихами. Потім намальовані на плівці або пергаменті шари майбутнього пейзажу поміщаються у форму і заливаються смолою, але що вийде в підсумку, часом не знає навіть сам художник.

Так, іноді готове зображення виходить справді загадковим і фантастичним, немов сюжет з казки, але в деяких випадках смола “з’їдає” малюнок, і тоді картина стає блідою і невиразною. Таке буває, розводить руками Брукс Шейн Зальцведель, але це природний ризик, до якого потрібно бути готовим, якщо прагнеш до того, щоб зробити кожну роботу ексклюзивною, не схожою на вже готові твори.Подібні публікації:

  1. Загадкові краєвиди від фотографа Тіма Сіммонса
  2. Креативний дизайн лампи Ruray від Shane Holland
  3. Загадкові казки на красивих ілюстраціях Александера Янссон (Alexander Jansson)
  4. Картини з ароматом чаю. Портрети з незвичайних фарб від Карне Гріффітса (Carne Griffiths)

Залиште свої враження!z