архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд фото

Левітація посеред хаосу. Серія сюрреалістичних фотографій Марії Нецунскі «Passion Dream In-Flight»

п`ятниця, 23 Грудень 2011, Переглядів: 1,185

Левітація посеред хаосу. Серія сюрреалістичних фотографій Марії Нецунскі «Passion Dream In-Flight» (3)

Марія Нецунскі (Maria Netsounski) , також відома творчій інтернет-спільноті як Bulka , ось уже 9 років живе і працює в Нідерландах, країні різнокольорових тюльпанів і натхнення. Дівчина переїхала сюди з Росії до майбутнього чоловіка, а в результаті отримала не лише статус заміжньої жінки, а й маленького синочка. Талановитий фотограф, Марія Нецунскі з оптимізмом дивиться на життя і вважає, що “добре там, де я є”. Ймовірно, саме тому у її фотографій так багато позитивної енергетики, яку неможливо не відчути навіть через екран монітора.

Головною темою своїх робіт Марія вважає красу. Неважливо, чи буде це краса природи або людини, краса рукотворна або дарована згори. Використовуючи сучасні технології фотографування і обробки, дівчина перетворює звичайні пейзажі в казкові, а повсякденні види – в чарівні картини. Проте остання серія її фотографій Passion Dream In-Flight пов’язана зовсім не з природою, а з людиною.

Сюрреалістична серія фотографій показує нам людину, що парить над земним хаосом. Але цей хаос добрий і усміхнений, непорівнянний з апокаліптичними мотивами, які гаряче люблять багато інших сучасних фотографи і художники. Кожна фотографія – це окрема історія, немов підглянута в альтернативній реальності, де в повітрі ширяють гігантські кулі, а книги літають, немов чайки над морем. І в кожній з цих історій є загальна естетична привабливість, яка зв’язує їх в одну тематичну серію. Чи то легке, повітряне дівоче плаття, що додає знімку чарівність безтурботної юності, чи то пара милих дрібничок на задньому плані, чи то веселе обличчя персонажа, що раптопо піднявся над хаосом …Подібні публікації:

  1. Оригінальна серія фотографій «Столиці» від Martin Roemers
  2. «Їстівні» колажі: креативна серія фотографій на кулінарну тематику
  3. Ніжність на краса у фотографіях тернопільського фотографа молодої дівчини Марії Ілал
  4. Весільна серія фотографій «Аліса в Країні чудес»

Залиште свої враження!z