архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд меблів, предметний дизайн

picNYC TABLE – пікніки на природі, не виходячи з дому. Креативний стіл-газон

п`ятниця, 23 Грудень 2011, Переглядів: 1,780

picNYC TABLE - пікніки на природі, не виходячи з дому. Креативний стіл-газон (4)

Чого особливо не вистачає взимку, так це виїздів на природу, на пікніки. У холодну пору року не особливо посидиш на землі, та й зелені навколо буде сильно бракувати. Ось для тих, хто сумує за таким времяпровождению, дизайнер Хайко Корнеліссе (Haiko Cornelissen) і створив міський стіл для пікніків з назвою picNYC TABLE .

Кілька місяць тому ми робили огляд, присвячений кращій десятці речей, створених спеціально для пікніка . От тільки всі вони призначені саме для виїзду на природу. А ось стіл picNYC TABLE дозволить проводити пікніки прямо у себе вдома! Основа корпусу picNYC TABLE (закінчення NYC в назві цього предмету меблів натякає на New York City) зроблена з легкого, але міцного алюмінію. Цей був би цілком звичайний домашній стіл, якби не одне АЛЕ. Стільниця picNYC TABLE являє собою … зелений газон. А під ним прихований шар родючого грунту, на якому ця трава росте.

Стіл picNYC TABLE дозволяє почувати себе на пікніку мало не щодня. Адже ви будете їсти і пити саме з трави. Причому, Хайко Корнеліссе, творець цього незвичайного предмету меблів, пропонує різні сорти трави для picNYC TABLE (або набір сортів), які можна використовувати в різних випадках, залежно від освітленості кімнати і відтінку зеленого світла , який побажає бачити господар такого столу. Корнеліссе пропонує також варіанти picNYC TABLE зі зростаючими на стільниці овочевими рослинами. Такому чином, цей стіл буде ще й невеликим городом. Стіл picNYC TABLE також цікавий тим, що на ньому буде непомітний легкий безлад, дуже примітний на традиційному столі. На нього також можна спокійно проливати вино або інші насичені кольором напої, не боячись за збереження і чистоту скатертини.

Недоліком цього незвичайного столу для пікніків є хіба що необхідність за ним доглядати. Час від часу picNYC TABLE потрібно буде поливати, а також підстригати на ньому траву. Причому, останнім доведеться робити вручну. Втім, все це дрібниці, порівняно з можливістю бути на пікніку кожен день, не виходячи для цього з дому!Подібні публікації:

  1. Touch Table, чорно-білий стіл під настрій
  2. Table Layer: журнальний столик на «слойоній» ніжці. Креативний проект для Gallotti & Radice
  3. Ripple Effect Tea Table, стіл на «водяній подушці» . Незвичайний столик для чайної церемонії
  4. Стіл що змикається (JOIN TABLE) від DING3000. Німеччина.

Залиште свої враження!z