архітектура
дизайн інтер’єрів
дизайн меблів
предметний дизайн
технології
мода
мистецтво
ілюстрації
графіка
фотографії
Головна » огляд мистецтва

Дивовижні книжкові скульптури від Гая Леремі (Guy Laramee)

понеділок, 26 Грудень 2011, Переглядів: 1,365

Дивовижні книжкові скульптури від Гая Леремі (Guy Laramee) (6)

З дитинства нас привчали дбайливо і шанобливо ставитися до книг – адже гарні книги в Радянському Союзі були дефіцитом. Тому у багатьох до цих пір не піднімається рука псувати друкарський томик. Але все зовсім по-іншому йде з цим справа в Америці та країнах Європи. Там є безліч художників, що займаються різьбленням по книгах . Один з них – Гай Леремі (Guy Laramee) , що створює просто дивовижні роботи!

На сайті shnick.com.ua ми неодноразово розповідали про художників, які створюють за допомогою ножа зі старих книг нові твори мистецтва. Як приклад можна привести творчість Кайлі Стіллман (Kylie Stillman) і Брайана Деттмера (Brian Dettmer) . «Колегою» цих авторів є і канадський композитор, письменник і художник Гай Леремі. Адже він також «псує» книги, вірніше, робить з них незвичайні скульптури.

Як матеріал для своєї творчості Леремі використовує старі енциклопедії та довідники, які до нашого часу втратили свою актуальність. Він складає їх в стопки, скріплює, а потім за допомогою ножа і інших ріжучих предметів надає їм нову форму.

Приміром, він вирізає з цієї друкованої продукції невелику копію знаменитого буддійського монастиря, видовбаного в скелі в Азії, печерного храму в йорданському комплексі Петра або саду каменів у традиційному японському стилі (створений з книг на японській мові). Але найкраще Гаю Леремі вдається відтворювати природу, її натуральні краси.

Серед творів цього автора безліч книжкових скульптур, що зображують скелі і каньйони, гірські гряди і вершини. Причому, зроблено це настільки талановито і натурально, що у людини, глянувши на ці роботи вперше, може скластися думка, ніби він бачить справжні природні ландшафти, а не їх копію, вирізану у старих «жовтих сторінках».Подібні публікації:

  1. Дивовижні пейзажі з книг і чоловічків Кайла Киркпатріка (Kyle Kirkpatrick)
  2. Складні скульптури Девіда Крекова (David Kracov)
  3. Незвичайні концептуальні скульптури Тома Фрідмана (Тom Friedman)
  4. Дивовижні скульптури з пір’я від Кейт Маккгваер (Kate MccGwire).

Залиште свої враження!z